Як зберігати овочі та фрукти взимку

Як зберігати овочі та фрукти взимку | Аптека Садівника
Провідний експерт

Існують певні правила, за дотримання яких врожай зберігатиметься довше

Як зберігати овочі та фрукти взимку | Аптека Садівника

Вирощування фруктів та овочів потребує багато часу та сил. Господарі весь сезон трудяться на своїй ділянці, щоб восени отримати щедрий та здоровий врожай. Але коли плоди дозрівають, постає інше питання — як правильно їх зберігати, щоб плоди залишалися свіжими якомога довше.

Існують певні правила, за дотримання яких врожай зберігатиметься довше, а фрукти та овочі не втрачатимуть смаку та корисних властивостей. Давайте ж розберемося, де та як правильно зберігати овочі, коренеплоди, фрукти. А також, як підготувати сховище до зберігання врожаю.

Правила зберігання коренеплодів

Морква, буряк, редька — ці коренеплоди можуть довгий час зберігатися та не втрачати свої корисні властивості. У них міститься багато поживних речовин, які необхідні людині. Та якщо нехтувати правилами зберігання коренеплодів, вони швидко псуються.

Оптимальна температура для зберігання моркви, буряка чи редьки — 0-1 °C, при цьому важливо забезпечити хорошу вентиляцію, оскільки коренеплоди виділяють вуглекислий газ та тепло. Тримати їх у квартирі чи будинку небажано, адже в теплі вони почнуть проростати. Для вентиляції потрібно час від часу відчиняти двері у сховище (погріб/підвал). Але якщо надворі сильний мороз, є ризик підмерзання коренеплодів.

Важливо й те, як саме скласти моркву чи буряк у сховищі. Не потрібно скидати їх на купу, адже це прямий шлях до грибка та цвілі. Коренеплоди не пролежать так довгий час, тому ви швидко залишитеся без запасів на зиму. Зберігати моркву можна у ящиках з піском у погребі або в підготовленій для неї ямі, присипавши землею. Буряк також можна скласти у дерев’яні ящики або ж у великі поліетиленові пакети, але не закривати їх, щоб не створити парниковий ефект.

Підготовка коренеплодів до зберігання:

  • Закладати на зберігання краще середньостиглі та пізні сорти.

  • Вибирайте коренеплоди без пошкоджень. Для цього моркву краще викопувати вилами. Зіпсовані плоди знищіть або пустіть на перероблення.

  • Бадилля буряка, листя кореневої петрушки та редьки потрібно обрізати, залишивши 2-3 см черешків.

Як зберігати картоплю, капусту, цибулю

Картопля, капуста, цибуля — овочі, які ростуть чи не на кожній присадибній ділянці. Звісно, що хочеться зберегти врожай якомога довше, щоб харчуватися ним до весни. І хоча на перший погляд здається, що про правила зберігання картоплі відомо все, інколи бульби починають псуватися досить швидко, і можна втратити значну частину врожаю.

Після того, як викопали картоплю, бульби треба просушити декілька днів не під прямим сонячним промінням, але з хорошою вентиляцією. Далі бульби сортують: відкидають зіпсовані, пошкоджені, гнилі. Їх до сховища відносити не можна. А здорові бульби калібрують за розміром, щоб відкласти на насіння та бульби, які можна вживати.

potatoes-1585075_1280.jpg

Зберігати картоплю в погребі чи підвалі краще за температури 2-4 °C. За вищої бульби почнуть проростати. Краще складати бульби у сітчасті мішки або дерев’яні ящики, щоб у бульб був доступ до повітря. Господарі часто просто висипають картоплю на підлогу у сховищі, але якщо розмістити ящики не впритул до стінок та підлоги, вентиляція буде краща.

Що стосується капусти, краще закладати на зберігання середньо- та пізньостиглі сорти. Восени, перед заморозками, качани дістають разом з корінням, видаляють верхнє зелене листя і підвішують на кілька днів у місці з хорошою вентиляцією. Далі по два качани зв’язують і підвішують до стелі в погребі чи підвалі. Найкраща температура для зберігання капусти — близько 1°C. Взимку час від часу оглядайте качани й видаляйте листя, що підгнило.

Врожай цибулі збирають, коли листя полягло і починає жовтіти. Цибулини просушіть, обріжте пір’я, щоб залишилася шийка довжиною 5 см. Верхній шар луски, що добре підсох, потрібно зчистити. Зберігати цибулю потрібно в сухому, темному місці, яке добре вентилюється. Це може бути балкон або ж інше сховище, де температура повітря на рівні 7-13 °C. Краще не класти цибулю поряд із іншими овочами, особливо тими, які зазвичай виділяють вологу.

Правильне зберігання яблук та груш

Від сорту яблук та груш також багато залежить. Найдовше лежать у сховищі так звані зимові сорти. Але важливі також умови зберігання яблук та збирання плодів. Як правильно знімати плоди з дерева:

  • Краще збирати яблука та груші вручну.

  • Плід тримають рукою, трохи підіймають та прокручують. Не треба стискати чи м’яти плід.

  • Краще, якщо плодоніжка залишається разом із плодом.

  • Яблука та груші обережно кладуть у ємність для збирання.

  • Плоди знімають спершу з нижнього ярусу дерева і поступово рухаються вгору.

Найдрібніші плоди відкладіть — з них можна приготувати варення, джем, сік. А великі екземпляри — закласти на зберігання. Яблука та груші добре зберігаються у підвалі та погребі за температури 0-2 °C та вологості 90%. Яблука можна скласти у ящик із піском, як це роблять із морквою. Якщо яблук мало, можна спробувати зберігання у холодильнику. Плоди перед цим не миють і фасують по пакетах (але не забудьте зробити отвори для вентиляції).

Підготовка та зберігання волоських горіхів

Горіхи очищають від навколоплідника та зберігають у шкаралупі або без неї. Горіхи у шкаралупі треба просушити та скласти у банку чи інший скляний посуд і поставити в сухому, прохолодному місці. Замість банки скласти горіхи можна і до мішечка із тканини. Очищені від шкаралупи волоські горіхи кладуть у пакет або фольгу, щільно закривають і тримають у холодильнику.

nuts-7465088_1280.jpg

Як підготувати сховище до зберігання врожаю

Правила зберігання овочів та фруктів важливі, аби вони якомога довше залишалися свіжими та здоровими. Але якщо не підготувати сховище до закладання врожаю, можна звести роботу нанівець.

Грибок, сирість, гризуни — усе це так чи інакше впливає на якість зберігання. Тому попередня обробка вкрай важлива. Для початку добре провітріть погріб чи підвал. Стелажі та полиці з дерева очистіть від цвілі, а зіпсовані — замініть. Ящики, в яких буде зберігатися врожай, винесіть на вулицю і просушіть. Тепер можна переходити до дезінфекції приміщення. Найпростіший спосіб — побілка стін та стелі негашеним вапном. А якщо потрібно позбутися грибка, додайте до вапна мідний купорос.

Щоб позбутися гризунів, які взимку можуть добре зіпсувати плоди, застосуйте родентициди. Миші та щурі не лише живляться овочами та фруктами, а й псують те, що не доїли, своїми відходами життєдіяльності. Застосувати у сховищі можна тістоподібну принаду Капкан. Препарат уже готовий до застосування, а шкідники гинуть уже після першого поїдання. До речі, розкласти Капкан можна і в житлових приміщеннях із дотриманням рекомендації щодо застосування.

Зернова принада Багіра може застосовуватися і в закритих приміщеннях, і на присадибній ділянці. Для початку потрібно визначити місця, де розкласти принади найефективніше — ходи і нори, місця харчування гризунів тощо. Принада так само вже готова до застосування. Не забувайте про дотримання правил особистого захисту, коли використовуєте принади.

Після такої підготовки у сховищі можна довгий час зберігати овочі та фрукти. А самі плоди зберігатимуть смак та корисні властивості максимально довгий час. Дотримуйтеся цих простих умов зберігання овочів та фруктів, щоб вони залишалися свіжими та здоровими протягом зими.
Супутні товари
Авангард (Гулівер) Стимул

Пакування

58.00 грн
Антигусінь + Самшит

Пакування

15.00 грн
Антибур`ян

Пакування

78.00 грн
Антикліщ Про

Пакування

15.00 грн
Антиколорад Макс + Тандем

Пакування

9.00 грн
Антисапа

Пакування

29.00 грн
Антихрущ

Пакування

40.00 грн
Гарт

Пакування

43.00 грн
Також вам може бути цікаво:
Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Шкідники на груші та боротьба з ними

Галовий кліщ на груші, листовійка на груші, попелиця на груші – ці та інші шкідники здатні позбавити спокою і сну тих садівників, які посадили грушеві дерева і розраховують отримати високий урожай. Тим більше, що груші коштують набагато дорожче за яблука, і втратити хороший урожай означає втратити хороший прибуток.

Що ж робити, якщо шкідники вже оселились на плодовому дереві? Як боротися з ними? Давайте спробуємо разом вияснити, як правильно боротися зі шкідниками груші, тим більше, що часто вони приносять із собою і спори грибків, які викликають хвороби груші, що тільки погіршує становище.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Щеплення груші: для різноманіття, запилення і омолодження

Як щепити грушу – питання, яке хвилює багатьох садівників-початківців. Зазвичай це дерево обділене увагою садівників, бо майже не завдає клопоту. Але ті, хто займається щепленням плодових дерев, часто експериментують і з грушевими деревами, прищеплюючи на них нові сорти.

Навіщо щепити груші? Як і з іншими деревами, найперше для вирощування гілок нових сортів на одному дереві та прискорення плодоношення. Також щеплення старої груші омолоджує її. Окрім цього, щеплення поліпшує запилення, адже більшість груш потребують інших сортів для зав’язування плодів. Так, дослідження показали, що запилення бджолами однієї груші після інших сортів збільшує кількість зав’язей у десять і більше разів.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Обрізка груші: правильна технологія та терміни

Обрізка груші – найменш клопітна справа для садівника. Це дерево росте прекрасно і без обрізки, але для хорошого врожаю гілки час від часу треба вкорочувати. Якщо ви задаєтесь питанням, як обрізати грушу та коли, кращий час для цього – рано навесні.

Більшість груш – сильнорослі, міцні дерева, тому важливо контролювати висоту грушевого дерева до 4–4,5 м. А вже після досягнення грушею потрібної висоти можна розслабитися і приблизно років 30 збирати щорічні врожаї.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Поширені хвороби груші

Щоб хвороби грушевого дерева не завдавали додаткових клопотів власникам садових ділянок, компанія «Аптека Садівника» представляє комплексну програму захисту зерняткових культур від більшості хвороботворних збудників — грибків груші, профілактики бактерій, поширених в Україні. Слідуючи рекомендаціям досвідчених агрономів інтернет-магазину, можна без проблем та особливих зусиль підтримувати сад у здоровому стані. Досить за запропонованою схемою проводити регулярні захисні обробки культури фунгіцидами, інсектицидами, боротися з бур’янами за допомогою гербіцидів, підгодовувати рослини потрібними добривами. Хвороби груші та інших плодових дерев набагато простіше попередити, ніж намагатися вилікувати за появи первинних або вторинних симптомів.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Осінній догляд за сливою
Від успішності агрозаходів восени залежить і подальший ріст та розвиток сливи
Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Як підготувати плодові дерева до зими
Підготовка дерев до зими включає цілу низку заходів
Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Захист культур від попелиці
Ми розберемося які бувають види попелиці, а також розповімо про способи боротьби зі шкідником.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Як захистити врожай від шкідників
На шляху до здорового та багатого врожаю городникам та садівникам доводиться докладати чимало зусиль.
Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Зберігання фруктів: правила і секрети садівників

Умови зберігання фруктів чітко визначені у промислових сховищах, бо в домашніх умовах дотриматися їх непросто. Тим не менш, необхідно знати технологію зберігання фруктів та оптимальну температуру, за якої урожай зберігатиметься довше.

Нижче в статті я розповім, як правильно зберігати яблука, груші, айву, виноград, сливи.

Ранні та пізні сорти груш: обираємо кращий | Аптека Садівника
Підживлення дерев навесні та восени: обираємо добрива
Підживлення плодових дерев актуально для саджанця трьох-чотирьох років. До цього часу запас поживних речовин, закладених при посадці дерева, вичерпується. І що ближче до початку плодоношення, то важливіше підживлення дерев. Нижче у статті я розповім, як правильно підживлювати дерева, коли це треба робити та які обрати добрива для плодових дерев.