Блог

Смородина

Блог
Шкідники смородини і боротьба з ними
У кожного господаря, який вирощує смородину, чимале занепокоєння викликають шкідники смородини. Річ у тім, що шкідники смородини не такі прості, як здаються – одних можна легко помітити неозброєним оком, тоді як інших (наприклад, склівку, кліщів) досить важко виявити.
Давайте розберемося, від яких шкідників найчастіше потерпають улюблені ягідні кущики і чому ми не добираємо врожай смородини та порічок для зимових заготовок.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Попелиця на смородині: захищаємо кущі від супершкідника
Найпоширеніші шкідники ягідних кущів – попелиці. Мене часто запитують, чому її так важко вивести та який метод найбільш ефективний. Боротьба з попелицею на смородині хоч і тривала, проте при комплексному підході ефективна.
Нижче в статті я розповім, як можна зарадити пошкодженню кущів та втраті ягід.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Хвороби смородини та методи їх контролю
Хвороби і шкідники смородини знайомі всім, хто вирощував ці ягідні кущі. Як би ми не дбали про підживлення і полив рослин, основна причина, чому з’являються плями на листі й обсипається смородина – хвороби і шкідники. Визначити причину й терміново підібрати потрібне лікування стає першочерговою задачею.
Нижче в статті я розповім, коли та як правильно обробляти смородину та лікувати її хвороби.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Вирощування смородини: посадка, догляд та розмноження
Кожна господиня знає, як заготовити ягоди смородини – хтось перетирає її з цукром, хтось варить варення. А от технологія вирощування смородини для багатьох чомусь як китайська грамота.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обрізка смородини: правила для червоної та чорної смородини
Для всіх ягідних кущів обрізка – це обов’язкова процедура! Без неї кущі старіють, а ягоди дрібніють. І якщо молодий кущ дає грона розміром ледь не з виноград, то старі мають вигляд, як баба-яга із покрученою ковінькою, та і ягоди у них завбільшки за просо.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Догляд за смородиною: все від А до Я
Як доглядати за смородиною навесні, восени та влітку? Кущі, звісно, ростимуть і самі, а от врожай залежатиме лише від вашої турботи та прикладених зусиль!
Я хочу поділитися з вами знаннями, коли садити смородину, як і коли її обрізати, як обробити від шкідників та хвороб і чим підживлювати.
Догляд за чорною та червоною смородиною майже однаковий, відрізняється лише процедурою обрізки.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Чорна смородина: сорти української та зарубіжної селекції
Як обрати найкращі сорти чорної смородини, рушаючи за саджанцями в розплідник? Коли мене про це питають, я уточнюю: «А яку ви більше любите: з кислинкою чи солодку? Із тонкою шкіркою чи більш товстою?» Адже ті, хто вирощує на продаж, обирають ранні сорти ягід із міцною шкіркою – вони більш транспортабельні. Якщо ж вирощують для себе, щоб ласували діти та внуки й можна було варити варення, тоді краще обирати пізніші сорти з м’якшими солодкими ягодами.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обробка смородини: чим обприскувати ягідні кущі
Коли в сусідів постає питання, як та чим обробити смородину навесні, щоб уникнути проблем із хворобами та шкідниками влітку – вони приходять до мене. Існує кілька перевірених народних способів, які я застосовую: полив гарячою водою та обприскування кущів різними розчинами для підвищення імунітету. Така весняна обробка необхідна як чорній, так і червоній смородині (порічці), але давайте по порядку.
Провідний експерт
Детальніше

Усе про смородину

Багаторічний чагарник — смородина — походить із сімейства каменеломкових, яке об’єднує понад 150 видів. Рослина в дикій формі трапляється практично повсюдно крім Австралії, Антарктиди й Північного полюса. За властивим характеристикам вченими виділено 8 підродів: чорна, золотиста, декоративна, карликова, андійських, аґрусова, альпійська, червона смородина. У присадибному садівництві України вирощують культурні сорти чорного, золотистого й червоного типу. Біла смородина (порічки), так само як і різні відтінки рожевого або бежевого кольору, вважається різновидом червоної. Поділяються ягоди за забарвленням тільки в простонародному позначенні, щоби легше підібрати потрібний сорт.

Досвідчені агрономи інтернет-магазину «Аптека Садівника» діляться секретами: як правильно організувати догляд за смородиною, щоби завжди отримувати рясний урожай вітамінної продукції.

Чим корисна смородина

Бум із культивування порічкових рослин припав на 30-ті роки минулого століття, коли вчені виявили, що плоди, листя, однорічні пагони непоказних дикорослих кущів містять вдосталь вітаміну C — головних ліків проти цинги. Ширше вивчення складу ягід виявило цілий комплекс корисних для людини речовин.

Вітамін P, у поєднанні з аскорбіновою кислотою, незамінний для лікування серцево-судинних проблем, радіоактивного опромінення. Вживання свіжих ягід допомагає відновити працездатність після фізичних і розумових перевантажень.

Збалансованою кількістю вітамінів A, групи B, E, K, D, P відрізняється чорна смородина. Для лікування 1–2 стадії гіпертонії достатньо з’їдати по 70–100г ягід перед кожним прийманням їжі. Свіжий продукт допускається замінити чаєм із сушеної смородини.

Підвищений вміст заліза, натрію, калію, азоту, кальцію, магнію та інших життєво важливих елементів сприяє швидкому відновленню працездатності після важких захворювань. Для підтримання імунітету дорослій людині треба споживати 4,5 кг ягід щорічно.

Чорна смородина багата на ефірні олії, що надають особливого аромату всій рослині. Речовина має антимікробну дію, тому ягоди й листя використовують під час лікування як антибіотик. Полоскання горла розчином соку або водним настоєм листя прискорює зцілення від ангіни.

Червона смородина у вигляді свіжоприготованого соку стає найкращим антидотом за будь-якої форми харчового отруєння. Вміст глюкози та фруктози оптимальний для харчування діабетиків. Високий вміст кумарину сприяє розрідженню кров’яного складу. Червоноплідна й біла смородина багаті йодистими сполуками. Речовина добре зберігається в сухих плодах.

Усі частини рослини науковою й народною медициною використовуються для лікування людини зовнішньо і внутрішньо.

Особливості культивованих ягідників

Чорна, червона й біла смородина виростають до 1,5–2 метрів. Висота золотистої досягає 3 метрів. Кущ формується з численних гілок, головного стовбура немає. Кореневої порослі практично не утворюється. Форма рослини — розлога або прямостійна — залежить від різновиду й сорту смородини.

Тривалість життя і плодоношення чагарнику становить понад 20 років. Перший урожай збирають із 3-річних саджанців. Найбільш ефективно чорна смородина використовується не більш ніж 10 років, золотиста й червона смородина — до 12 років. Надалі ягоди помітно дрібніють, відзначається нерівномірне дозрівання плодів, гілки ушкоджуються хворобами та комахами.

Має великий попит чорноплідний чагарник із великою ягодою масою від 3 г, десертного (без оскоми) смаку.

Сорти української селекції

Понад 800 культурних чорноплідних сортів виведено за допомогою селекції 8 з 34 дикорослих різновидів. Похідною вважається чорна смородина таких різновидів: дикуша, малоквіткова, європейська, моховка, сибірська, американська (канадська + черешчата), ключова, приквіткова. Кращі якості кожної рослини: багатоплідність, стійкість до поширених захворювань, невибагливість до умов вирощування, високий вміст вітамінів і мікроелементів, дружне дозрівання ягід, крупноплодність — притаманні сортам, виведеним українськими селекціонерами.

Ранні: Мрія Київська, Прем’єра, Сюїта Київська, Дочка Ворскли, Вернісаж, Київський Велетень, Санюта. Ягоди дружно зріють із другої половини червня по першу декаду липня.

Середні: Голосіївська-2, Козацька, Німфа, Пам’ятна, Софіївська, Українка, Чернеча. Збір смородини відбувається в липні-серпні.

Пізні: Ювілейна Копаня, Черешнева, Софія, Надбужанська, Краса Львову, Володимирська, Віра, Альта, Аметист, Верховина. Збирання врожаю триває із серпня по вересень.

Попередниками порічок вважаються 4 культивованих видів із 19. Сортам властиве різне забарвлення ягід: усі відтінки червоного, бежевого, жовтого, рожевого кольорів. Плоди дрібні, зібрані в багатоягідні кисті, переважно ростуть гронами. Характерний смак — кисло-солодкий.

Біла смородина представлена ​​новітнім сортом Сніжана, середнього терміну стиглості плодів.

Червона смородина знаменита сортами Львів’янка, Вишнева, Дарниця, Київська, Кияночка, рожева Любава, Святкова, Улюблена, Чародійка.

У червоної й білої смородини відсутній специфічний аромат ягід, листя, гілок.

Правила посадки чагарнику

Плодючі рослини віддають перевагу здобреному ґрунту із товщиною родючого шару не менше 25–30 см. Для росту й розвитку кореневої системи важлива повітряна і водна проникність ґрунту. Найбільш прийнятні чорноземи глинистого або супіщаного типу з кислотністю на рівні коефіцієнта 6–6,5. Урожайність картоплі та зернових культур — найкращий індикатор відповідних ґрунтів. Допускається розташування ґрунтових вод не вище за півтора метра. Смородина прекрасно росте в тіні, але кількість ягід помітно знижується.

Сприяє погіршенню продуктивності, захворюванню на лишайник болотистий ґрунт. Не підходить ґрунт солончакового, карбонатного складу.

Садять чагарник восени (за місяць до настання стабільних морозів) і ранньою весною.

Вибір відповідного місця

Для кращого плодоношення чорна смородина потребує сонячного місця, що захищено від холодних вітрів і протягів. Бажано уникати низинної місцевості, де рослини більше уражуються весняними заморозками. Варто висадити рослини на середніх ділянках північного, східного або північно-західного схилу. Червона й біла смородина можуть рости зверху й посередині.

Не можна висаджувати культуру після кущів аґрусу (спільні хвороби й садові шкідники), на місці вилученого старого куща (збіднення і втома землі), розкорчованого малинника (коренева поросль буде турбувати ще 2 роки).

Схема розміщення рослин

В аматорському садівництві використовується кілька варіантів розміщення ягідних насаджень. Найбільший урожай збирають з окремо зростаючих кущів смородини. Рослини довше зберігають здатність давати врожай. У підготовлену яму завглибшки 30 см і завширшки 40 см вносять 10 кг перегною або компосту, перемішавши з родючим шаром вийнятого з поглиблення ґрунту. Нижній пласт не використовують, розкидаючи землю між рослинами.

Декоративно виглядає 1–2 рядна рядкова шпалера. Вкладена ручна праця окупається досить високим урожаєм смородини при розрахунку з одиниці займаної площі. За розміщення кущів в одну лінію витримують відстань до 1 метра між рослинами. Через 5–6 років чорна смородина зрізається під корінь. Зросла молода поросль подовжує експлуатацію рослин на кілька років. Якщо посадка щільна (відстань між ягідниками 30–75 см) замість ямок можна вирити загальну траншею.

Для вирощування штамбової форми необхідно надіти на поодинокий однорічний паросток пластикову трубку діаметром 3 см і завдовжки 40 см. Нижній кінець потрібно заглибити в ґрунт на 8–10 см. Верхня частина зростаючого саджанця формується обрізанням у вигляді крони дерева. Рослини висаджують через 30 см.

Як садити смородину навесні

Весняний період обмежується часом до розпускання бруньок. Посадкову яму бажано підготувати з осені, щоби земля осіла. Кореневу систему смородини рекомендується попередньо замочити на 4 години в розчині стимулятора росту «Авангард Стимул». Захист від пошкодження молодих коренів підгризаючими комахами забезпечує протруйник «Матадор», який додають у бовтанку з глини, перегною і води.

Для посадки придатні 1–2 річні саджанці з 3–5 скелетними відростками кореня завдовжки не менше 20 см. Кращий розвиток рослині забезпечує нахил саджанця під 45° із заглибленням кореневої шийки на 8–10 см. Між кущами рекомендується посіяти траву (козлятник східний), що підтримує ґрунт у родючому стані.

Під кожну рослину необхідно влити 10–12 літрів води. Варто повторити полив смородини 3–4 рази з інтервалом 7–10 днів, щоби рослина повністю вкоренилося.

Нюанси осінньої посадки

Оптимальний термін посадки смородини — осінь. Необхідно здійснити захід до настання постійних морозів. Підготовка ями аналогічно весняному способу. Перезимувалі рослини краще освоюють весняну вологу й запас поживних речовин у ґрунті. У які терміни і як садити смородину, кожен садівник вирішує індивідуально.

Як доглядати за смородиною правильно

Чорноплідна смородина відрізняється корінням, розташованими у верхньому шарі ґрунту. Поширення відростків кореневої системи набагато перевищує окружність крони. Нестача вологи й живлення негативно позначаються на врожайності культури. Прополювання землі між саджанцями часто пошкоджує горішню частину кореня, який швидко відновлюється. Полегшує догляд за рослинами застосування гербіциду «Антипирій», що повністю знищує наземну та кореневу частину багаторічних бур’янів. За обприскування небажано попадання робочої рідини на смородину.

Підгортання кущів із додаванням перегною, компосту допомагає забезпечити рослини необхідними поживними речовинами. За допомогою мульчування довго зберігається необхідна вологість ґрунту. Полив смородини необхідний у період зав’язування й наливання плодів.

Червона смородина характеризується кореневою структурою 2 типів — мочкуваті розташовані у верхньому родючому шарі ґрунту, стрижневі відростки здатні дістати вологу й харчування з глибини 2–3 метрів.

Ефективно позакореневе підживлення культури добривом хелатного типу «Авангард Р Плодово-Ягідні». Профілактичну обробку бажано повторювати кожні 2 тижні, не чекаючи на зовнішній прояв нестачі живлення.

Способи розмноження смородини

Будь-якому садівникові під силу розмножити вподобаний сорт. Можна виростити повітряні, дугоподібні, вертикальні, горизонтальні відводки смородини або укоренити живці (зелені, комбіновані, здеревілі).

Відведення відокремлюються від маточної рослини, коли утворюється коренева система саджанця. Живці нарізають з однорічної порослі, поміщаючи паростки у воду, вкорінюючи в парнику.

Отримані рослини повністю ідентичні заданому сорту. Методом успішно відтворюється червона смородина, біла й чорна.

Поширені хвороби смородини й методи лікування

Чорна, червона й біла смородина уражаються однаковими захворюваннями, які набагато легше попередити, ніж усувати наслідки. Найбільшої шкоди завдає борошниста роса, що в короткий період нищить урожай і сам кущ. Для профілактики ягідник обробляють фунгіцидами в періоди до розпускання бруньок, початку й закінчення цвітіння, наливання плодів, після збору врожаю. Використовуються ефективні препарати українського виробництва: «Гарт», «Захисник», «Самшит», «Фундазім».

Пізньої осені рекомендується вирізати й спалити уражені захворюваннями гілки.

Одночасно можна боротися з комахами, що паразитують на смородині. Ефективно протистоять шкідникам препарати UKRAVIT:

  • «Захват Ойл» знищує зимуючі колонії кліщів, попелиці;

  • інсектицид «Фас» очищає квіткові й листові нирки, що тільки розпускаються, від попелиці, різних пильщиків і кліщів;

  • «Антикліщ Про» і «АТО Жук» ефективно захищають плодову зав’язь від навали шкідливих комах;

  • препарат «Антигусінь» запобігає ураженню стебла смородини стекляніцєю;

  • після збирання ягід завершує боротьбу з паразитами «Антиколорад Макс».

Дозування речовини розраховується відповідно до рекомендацій виробника.

Збір врожаю і зберігання смородини

Кущі смородини починають родити на 2–3 рік після висаджування до відкритого ґрунту. У чорних сортів найбільшою продуктивністю відрізняються прикореневі пагони й гілки віком до 4 років. Під час формування культури необхідно орієнтуватися на цю обставину, вирізаючи старші гілки під корінь. Продуктивний кущ складається з 12–18 різновікових гілок.

Гілки червоних і білих сортів смородини довше зберігають продуктивність, рекомендується також залишати й 5–6 річні пагони.

Період збирання врожаю залежить від особливостей сорту. Якщо ягоди схильні до осипання, збирають трохи недостиглу смородину. Плоди, що міцно утримуються в кистях, чекають на повну стиглість. Зберігають зібраний врожай у ящиках місткістю до 8 кг. За температури до 5°C тепла зберігати ягоди можна до 1 місяця. Довше витримують товарний вигляд ягоди із сухим відривом плодоніжки.

Для зимового вживання плоди сушать, заморожують, варять компоти, варення.