Захист капустяних культур (капуста та інші)

Захист капустяних культур (капуста та інші)
Провідний експерт

В даному розділі Ви дізнаєтеся, які шкідники та хвороби завдають шкоди Вашому врожаю.

Захист капустяних культур (капуста та інші) ОСНОВНІ ШКІДНИКИ

kapustyana_mil.png

КАПУСТЯНА МІЛЬ

Поширення: по всій території України, особливо в лісостеповій та степовій зонах.

Культури, які пошкоджує: капуста, редиска, редька, бруква, ріпа та інші капустяні.

Шкоди завдають: гусениці.

Характер пошкодження: гусениці вгризаються в м’якуш листка і живляться всередині нього паренхімою протягом 2-3 діб, прокладаючи короткі (3 мм) ходи (міни). Пізніше гусениці виходять із мін і починають живитися відкрито, переважно з нижнього боку листків. Вони вигризають невеликі ділянки м’якуша, залишаючи верхню тоненьку кутикулу цілою – такі пошкодження мають вигляд «віконець».

Розвиток: метелики вилітають у квітні – на початку травня і відразу починають спаровуватися. Самка відкладає яйця по одному або групами (2-4 шт.) на нижній бік листків або на черешки. Ембріональний розвиток триває 3-7 діб,  розвиток гусениць – 9-15 діб. Заляльковування відбувається на рослинах у павутинному напівпрозорому коконі. Через 7-14 діб з’являються метелики другого покоління, тривалість життя яких становить в середньому 17-30 діб. Імаго літають в сутінках і живляться квітками рослин родини капустяних.

Плодючість: 70-165 яєць.

Кількість поколінь: 2-3 на півночі, 4-5 – на півдні.

Зимуюча стадія: лялечка, на півдні – частково дорослі особини на рослинних рештках і бур’янах.

Заходи захисту: знищення рослинних решток, боротьба з капустяними бур’янами, обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1.5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1.5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2.5-3 мл на 2-3 л води), Туріл (2 г на 3-5 л води) – по гусеницях молодших віків.

vyimchasta_blishka.pngchorna_blishka.png

                                         ВИЇМЧАСТА БЛІШКА                                                                                                           ЧОРНА БЛІШКА

ХРЕСТОЦВІТІ БЛІШКИ

Поширення: чорна блішка на півдні, в північній частині – хвиляста, виїмчаста та блідонога.

Культури, які пошкоджують: капуста, редька, редиска, гірчиця, ріпа, бруква, турнепс та інші капустяні.

Шкоди завдають: дорослі особини (імаго), додатково – личинки (у блідоногої блішки).

Характер пошкодження: шкодять на сходах та розсаді. Об’їдають сім’ядолі та наймолодші верхівкові листки, зішкрібають епідерміс у вигляді виразок різного діаметру, а при масовому розмноженні – скелетують листя. Одна  хрестоцвіта блішка за 10 хвилин вигризає виразку площею 2.5-3 мм2, а за добу – 14-15 мм2. Дорослі жуки здатні пошкоджувати стебла, квітки, стручки і плоди. Тканина на пошкоджених листках підсихає, змінює колір, пізніше  утворюються дрібні отвори. За сильного пошкодження листки жовтіють і засихають. В роки масового розмноження блішки здатні знищити молоді сходи за один день.

Розвиток: жуки виходять із місць зимівлі в другій декаді квітня – на початку травня і поселяються на бур’янах, що належать до родини капустяних (талабан, суріпиця, редька дика, гірчиця польова та ін.). Пізніше переходять на культурні рослини. Блішки інтенсивно живляться з 10 до 13 та з 16 до 18 години. В травні-червні жуки спаровуються. Самки відкладають яйця в ґрунт, а личинки, що виходять з яєць, живляться корінцями капустяних рослин, не завдаючи їм відчутної шкоди. Самки виїмчастої блішки вигризають у головному корені рослини ямки та відкладають у них яйця, потім личинки розвиваються всередині коріння. Блідонога блішка відкладає яйця на нижній бік листя,  личинки, що відроджуються, вгризаються в листки, мінують їх і живуть там до перетворення на лялечку. Самки хвилястої блішки відкладають яйця на листя капустяних культур, де розвиваються в подальшому личинки. Блішки відкладають яйця поодиноко чи групами по 5-25 шт. Тривалість ембріонального розвитку – 3-15 днів, а личинок - 14-30 діб. Після завершення живлення личинки покидають листя і заляльковуються у ґрунті на глибині від 1 до 12 см. Розвиток лялечки триває 8-17 діб, а весь період розвитку займає від 27 до 50 діб. В кінці липня з’являється нове покоління блішок, які при пониженні температур переходять до місць перезимівлі.

Плодючість: від 40 до 60 шт., залежно від виду.

Кількість поколінь: 1 (за сприятливих умов – до 2-х).

Зимуюча стадія: статевонезрілі жуки у верхньому шарі ґрунту під рослинними рештками, неподалік від місць осіннього живлення.

Заходи захисту: знищення бур’янів із родини капустяних, обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1.5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1,5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2-3 мл на 2-3 л води), Фас (2 мл на 3-5 л води).
kapustyana_sovka.pngkapustyana_sovka1.png

КАПУСТЯНА СОВКА

Поширення: по всій території України.

Культури, які пошкоджує: овочеві, сільськогосподарські, плодові та лісові.

Шкоди завдають: гусениці.

Характер пошкодження: гусениці 1-го віку скелетують листки з нижнього боку, в той час як верхній епідерміс залишається непошкодженим. Гусениці 2-го та 3-го віків прогризають у листках наскрізні отвори неправильної форми. Гусениці старших віків з’їдають листочки повністю, вгризаються у качан, роблять в ньому ходи та заповнюють екскрементами.

Розвиток: літ метеликів спостерігається в травні (у вечірній та нічний час) при середньодобовій температурі повітря +14…+16°С і триває 30-45 діб. Самка відкладає яйця групами, по 20-80 шт., на нижній бік листків різних культурних рослин і бур’янів із родини капустяних. Ембріональний розвиток триває 6-12 днів, розвиток гусениць – 25-30 днів. Гусениці линяють 5 разів і проходять 6 віків, після чого заляльковуються в ґрунті на глибині 5-12 см. При недостатньому зволоженні частина лялечок впадає в діапаузу. В липні-серпні спостерігається виліт метеликів другого покоління, які після спарювання відкладають яйцекладки. Гусениці другої генерації розвиваються 30-40 діб і пошкоджують пізні сорти капусти. В кінці вересня гусениці заляльковуються.

Плодючість: 600-2600 яєць.

Кількість поколінь: 2, іноді – 3 (в південних регіонах).

Зимуюча стадія: лялечки в ґрунті на глибині 5-12 см.

Заходи захисту: обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1.5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1.5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2.5-3 мл на 2-3 л води), Туріл (2 г на 3-5 л води).
kapustyi_bilan.pngkapustyi_bilan1.png

БІЛАН КАПУСТЯНИЙ

Поширення: по всій території України.

Культури, які пошкоджує: капуста, ріпа, редиска, гірчиця, ріпак, бруква та інші капустяні.

Шкоди завдають: гусениці.

Характер пошкодження: скелетують листя, спочатку обгризають м’якуш листка, згодом виїдають тканину разом з тоненькими жилками. Найбільш шкодочинні гусениці старших віків, які за 2-3 дні можуть повністю знищити головку  капусти. Крім цього, гусениці під час живлення забруднюють рослини своїми екскрементами, що унеможливлює подальше зберігання та переробку урожаю.

Розвиток: літ метеликів спостерігається у квітні, найінтенсивніше – в теплу сонячну погоду. Спаровування розпочинається через 4-6 діб після вильоту. Самки відкладають яйця по 12-30 шт., зазвичай на нижній бік листків. Гусениці з’являються через 7-10 діб та до четвертого віку живуть групами й скелетують листя. З четвертого – п’ятого віків переходять на верхній бік листків і ведуть поодинокий спосіб життя. Гусениці розвиваються протягом 17-30 діб, після чого заляльковуються поблизу кормових рослин, прикріплюючись павутинним пояском до субстрату. Розвиток лялечок літнього покоління триває 9-19 днів. В липні з’являються метелики літнього покоління, а наступного (осіннього) – у серпні-вересні. Тому другий період відкладання яєць припадає на липень, а третій – з другої декади серпня по вересень. Друге покоління розвивається так само, як і перше. Повний цикл розвитку шкідника становить 25-33 дні. Частина лялечок літнього покоління за несприятливих погодних умов (холодні, дощові роки) може впадати в діапаузу до весни наступного року. Якщо осінь тепла і суха, розвиток капустяного білана не припиняється.

Плодючість: 250-300 яєць.

Кількість поколінь: 2-3.

Зимуюча стадія: лялечки, прикріплені до субстрату за допомогою павутинного пояска, на стовбурах, сухих стеблах, чагарниках, будівлях.

Заходи захисту: знищення бур’янів, що належать до родини капустяні, обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1.5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1.5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2.5-3 мл на 2-3 л води), Туріл (2 г на 3-5 л води), Фас (2 мл на 3-5 л води).
ОСНОВНІ ХВОРОБИ

kyla_kapusty.png

КИЛА

Поширення: переважно на півночі України, в низинних місцях і заплавах.

Культури, які уражує: капуста, ріпа, кольрабі, турнепс, гірчиця, рідше – редис, бруква.

Оптимальні умови розвитку: температура +18…+25°С та вологість ґрунту 75-90%, найбільш інтенсивно розвивається на слабокислих ґрунтах. Втрати врожаю можуть сягати 30-40%.

Симптоми: на кореневій системі розсади та дорослих рослин утворюються нарости і пухлини різної величини та форми, які мають гладеньку поверхню. Вони перешкоджають надходженню води та поживних речовин через кореневу систему, внаслідок чого затримується ріст рослин. Листки на дорослих рослинах жовтіють і в’януть, за сухої погоди культури легко висмикуються, головки недорозвинені, а за сильного ураження – взагалі не формуються.

Джерела інфекції: спори, що зберігають у ґрунті життєздатність 6-7 років, та уражена розсада.

Заходи захисту: вирощування стійких сортів, вапнування кислих ґрунтів, підживлення рослин, знезараження ґрунту фунгіцидами: Інферно (80-100 г на 2-3 л води на 10 м2), Фундазим (10-15 г на 10 л води на 20 м2).
chorna_nizhka.png

ЧОРНА НІЖКА

Поширення: по всій території України в парниках, рідше – на грядках.

Культури, які уражує: капуста, кольрабі, редис та інші капустяні, крім цього – розсада томатів, перцю, баклажанів.

Оптимальні умови розвитку: різкі коливання температур, оптимальний діапазон – +15…+21°С, висока вологість (ґрунту – від 80%, повітря – 90-95%), погана вентиляція, загущені посіви, підвищена кислотність ґрунту. Збудник  може спричинити загибель 50-60% сходів капусти, а втрати врожайності можуть сягнути 30-40%.

Симптоми: чорну ніжку можуть спричинити відразу декілька різних збудників, тому хвороба може проявлятись протягом всього періоду вирощування розсади у вигляді потемніння прикореневої частини стебла. Збудник пітіуму уражує рослини від початку проростання насіння і до фази 2-3 справжніх листків. Прикоренева частина стебла спочатку стає водянистою, а пізніше буріє та відмирає. Сходи вилягають і гинуть. Інший збудник – ризоктоніоз, уражує  рослини в пізніший період. В місці заселення збудника частина стебла темнішає та всихає. В такому випадку розсада не гине, а продовжує свій розвиток. Однак такі рослини втрачають тургор, жовтіють і поникають. Прикоренева частина стебла та коренева шийка чорніють, потоншуються, викривляються, починають гнити та часто вкриваються білим пухнастим нальотом. Уражені рослини через недорозвинену та ослаблену кореневу систему легко  висмикуються із ґрунту, а за сильного розвитку – гинуть.

Джерела інфекції: ґрунт і рослинні рештки, де зберігаються спори збудників.

Заходи захисту: дотримання правильного режиму вирощування розсади, заміна або знезараження ґрунту в парниках, замочування кореневої системи розсади перед висаджуванням в робочому розчині препарату АС-Селектив (10 мл на 1 л води) або полив після висаджування розсади – Енергодар (15-30 мл на 10 л води).
sira_gnyl_kapusty.pngbila_gnyl.png
                                                          
                                                      СІРА ГНИЛЬ                                                                                                     БІЛА ГНИЛЬ

Поширення: по всій території України.

Культури, які уражує: капуста та інші овочеві культури.

Оптимальні умови розвитку: сіра гниль: відкритий ґрунт +15…+25°С, наявність краплинної вологи, закритіприміщення – +3…+10°С; біла гниль – +10…+25°С, висока вологість, закриті приміщення – +3…+10°С.

Симптоми: обидві хвороби проявляються в період зберігання. За ураження білою гниллю верхні листки капусти стають слизистими та загнивають. На їх поверхні утворюється білий пухнастий наліт із численними чорними склероціями різної форми та розміру (від 1 до 30 мм). При зберіганні уражені головки гниють, в результаті чого хвороба поширюється на сусідні здорові овочі. На коренеплодах біла гниль спричиняє побуріння та розм’якшення тканин, при цьому уражена частина покривається білим нальотом. Сіра гниль характеризується подібними симптомами, проте супроводжується утворенням сірого порохуватого нальоту. Ураження капусти відбувається ще в полі, проте симптоми проявляються під час зимового зберігання. Збудник поселяється на ослаблених рослинах, в місцях різного роду пошкоджень, часто – після підмерзання. Обидві хвороби призводять до руйнування міжклітинної речовини, оболонок клітин і повного розм’якшення тканин. При недбалому зберіганні можна втратити весь урожай.

Джерела інфекції: ґрунт і рослинні рештки.

Заходи захисту: дотримання правильного режиму зберігання, обробка фунгіцидами в період вегетації: Захисник (15-20 мл на 5 л води), Цілитель (25 г на 3-5 л води).
Також вам може бути цікаво:
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Сорти винограду в Україні: як обрати кращу лозу
Вирощування винограду – особлива наука, одна з найскладніших для садівників-початківців. Проте й ті, хто лише вчиться доглядати за лозою, й ті, хто в цій справі вже майстер, прагнуть мати в саду кращі сорти винограду.
Загалом виноград можна вирощувати в кожному регіоні нашої країни, хоча найкращі умови для нього, безумовно, на Півдні, в Криму та Закарпатті. Ця ліана дуже полюбляє сонце, теплолюбна, може вимерзати в люті морози. Існують види винограду, які пристосовані до суворих умов, тому що походять із Далекого Сходу, наприклад, виноград амурський. Але в наших умовах потрібно обирати лише районовані сорти, а нерайоновані потрібно акуратно обрізати та накривати на зиму.
Виноградарі вивели багато сортів, які адаптовані до різних кліматичних умов. Щоб гарантовано отримати врожай у помірному кліматі, обирайте дуже ранні сорти винограду, в яких доволі короткий термін достигання ягід.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Мілдью винограду: розпізнати і перемогти
Влітку, коли погодні умови стають оптимальними, виникає загроза появи мілдью – несправжньої борошнистої роси винограду. Це одна із найпоширеніших і найнебезпечніших хвороб, що у вологі роки завдає виноградникам великої шкоди, бо ягоди, уражені мілдью, непридатні для вживання і виготовлення вина.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Антракноз винограду: захистіть лозу від виноградної віспи
Після тривалих дощів я завжди із завмиранням серця оглядаю виноградники, бо висадила більше десятка хороших сортів. Не хочеться, щоб через погодні умови або недогляд рослини захворіли. Одна з найпідступніших хвороб – антракноз винограду.
Нижче у статті я розповім, як її можна визначити та що можна зробити, щоб інфекція не знищила кущі та врожай.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Оїдіум винограду – лікуємо одну із найнебезпечніших хвороб винограду
Коли листя винограду стає тьмяним і вкривається плямами, ймовірна причина – хвороби винограду, з яких оїдіум відомий найбільше. Інша назва – борошниста роса винограду, що проявляється білим нальотом на листі. Це дуже поширена грибкова хвороба, настільки, що її можна вважати найбільшим ворогом виноградарів.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Шкідники винограду: як позбутися небезпечних шкідників
Виноград – це чудова культура з відмінними смачними ягодами, що є окрасою всього саду. Але окрім краси та безсумнівної користі цієї культури, дачникам часто докучають шкідники винограду: попелиця, кліщі, червці, листовійки та довгоносики – загалом близько півсотні видів. Оскільки неспецифічних шкідників (тобто таких, які люблять не лише виноград, а й інші культури) у винограду багато, стає дуже важливою весняна обробка винограду від шкідників і хвороб.
Давайте розберемося, які саме шкідники пошкоджують виноградну лозу та як позбутися непроханих гостей.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Хвороби винограду
Хвороби винограду і їх лікування турбують виноградаря з перших років після посадки лози. Що різноманітніші погодні умови, то більше сюрпризів у проявах хвороб. Візьми здогадайся, що то за білий наліт на винограді чи плями на листі. Хвороби оїдіум та мілдью виноградарі знають не з чуток, а от менш поширені хлороз винограду та альтернаріоз на лозі можуть налякати не лише своїм виглядом, але й невідомістю, як із ними боротися.
Нижче у статті я розповім, які інфекції трапляються на лозі та як їм зарадити.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Осіння й весняна обрізка винограду: як формувати лозу
Обрізка винограду (виноградної лози) необхідна для двох цілей: покращення плодоношення та розрідження гілок. А пасинкування винограду необхідне для поліпшення кількості та якості плодів. Якщо виноград ростиме, як йому заманеться, він пустить соки на листя й верхівку, а в нижній частині не утворить грон або вони будуть дрібними. Правильна обрізка винограду восени або навесні та видалення пагонів стане запорукою того, що на нижніх рукавах (основних гілках) ягоди будуть великого розміру, а їх смак значно покращиться.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Підживлення винограду: чим удобрити лозу навесні та восени
Без підживлення винограду не буде налитих солодких соком грон, які є винагородою господарю за його труди. Добрива регулюють ріст листя, пагонів та квітів. Нижче я розповім, яку роль відіграють різні види підживлення винограду: нітроамофоскою, курячим послідом, попілом.
Використовуючи добриво для винограду, пам’ятайте, що забагато азоту викликає надмірний ріст листя та пагонів замість квітів та плодів. Калійні добрива потрібні для достигання плодів та поліпшення морозостійкості. Також калій поліпшує утворення цукрів – завдяки йому ягоди стануть солодшими. Фосфор відповідає за зміцнення імунітету та визрівання грон.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Полив винограду: коли і скільки води лити
Чимало садівників, які садять лозу, часто забувають про полив винограду. Це пояснюється тим, що корені культури розміщені доволі глибоко, тому рослина добре витримує посуху і зовні не одразу покаже ознаки нестачі води. Згодна, лоза просто так не всохне. Але й від нестачі вологи вона гірше ростиме, а це, звичайно ж, вплине на врожай.
Нижче я розповім, навіщо потрібен полив винограду навесні, як поливати саджанця, та в яких випадках крапельний полив винограду найкращий.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Вирощування винограду: догляд від А до Я
Вирощування винограду – вищий пілотаж у садівництві. Щоб отримати гідний врожай, слід вивчити всі особливості вирощування цієї культури. Коли ви навчитеся, як вирощувати виноград, наскільки складний чи навпаки, простий догляд за виноградом, можете сміливо вважати себе садівником із великої літери! Виноградарство – дуже вдячна справа, адже за умілого підходу лози радуватимуть вас гронами щонайменше в кілограм ваги. Отже, почнемо вивчення цієї відповідальної та захопливої справи!
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Весняна обробка винограду – перший крок до щедрого врожаю
Кожен садівник добре знає, що виплекати лозу, яка з року в рік стабільно тішитиме наливними гронами – це вищий пілотаж у садівництві. Адже якою б великою не була любов господаря до своєї рослини, виноград украй вразливий до різного роду хвороб, що в лічені дні поширюються листям, зав’яззю та ягодами. І як би садівник не намагався врятувати своє, з таким трудом та любов’ю вирощене дитя після весняних та літніх дощів, пошесть бере гору й зводить нанівець усі зусилля отримати якісний врожай. Тож щороку виноградарі втрачають від 30 до 50% очікуваних ягід, якщо вчасно не потурбувалися про захист насаджень.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Посадка винограду: основні правила
Побачивши саджанці винограду в продажу, важко втриматися від покупки, дивлячись на фото стиглих ягід. Багато хто сумнівається, що справиться із такою складною культурою. Найперше перед садівником постає питання, як садити виноград та коли садити. Сама посадка винограду нескладна, важливо правильно вибрати саджанець.
Відео: система захисту винограду | Блог Аптека Садівника
Осіння обробка винограду
Комахи-шкідники влаштовуються на зимівлю в тріщинах кори, між лусочками бруньок, в сухих гронах винограду. Укриття рослини захисним матеріалом від зимових морозів створює комфортні умови для захисту від холоду шкідливих комах практично в будь-якій стадії розвитку. Також добре зберігаються спори грибків.