Про «Укравіт Сайенс Парк» та «Аптеку Садівника»

ТМ «Аптека Садівника» з’явилась у 2008 році. Її «батьком» є відома українська компанія «Укравіт Сайенс парк», яка вже понад 20 років виробляє продукцію для аграрних підприємств – це препарати, які забезпечують максимальний захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідників (комах, кліщів, гризунів), збудників хвороб рослин, а також бур’янів.

ТМ «Аптека Садівника» з’явилась у 2008 році. Її «батьком» є відома українська компанія «Укравіт Сайенс парк», яка вже 13 років виробляє продукцію для аграрних підприємств – це препарати, які забезпечують максимальний захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідників (комах, кліщів, гризунів), збудників хвороб рослин (грибів, бактерій, вірусів, мікоплазм), а також бур’янів.

ТМ «Аптека Садівника» створена спеціально для садівників та городників для захисту культур від шкідників, хвороб та бур’янів. За допомогою сучасних препаратів можна підвищити врожайність культур на 30–50%. Ці препарати забезпечують стабільний приріст урожаю, значно зменшуючи витрати часу й коштів.

Нині ТМ «Аптека Садівника» є одним з лідерів українського роздрібного ринку з найбільшим товарним асортиментом. Препарати компанії виробляються на «Фабриці агрохімікатів» (м. Черкаси) – це вітчизняний завод № 1 з виробництва засобів для захисту рослин та добрив в Україні!

Компанія має власні надсучасні лабораторії, що контролюють якість сировини та готової продукції. Крім цього, в Черкаській області відкрито новий науково-дослідний центр «Інститут здоров'я рослин», який не має аналогів в Україні!

Центр укомплектований передовим обладнанням кращих світових виробників. Саме тут українські та іноземні вчені створюють унікальні препарати, впроваджують інноваційні технології вирощування та захисту сільськогосподарських культур.

Основні напрями досліджень центру: аналіз наявних препаратів і контроль якості, розробка нових препаратів і сполук, аналіз ґрунту, тести та випробування різних культур в лабораторних умовах.

Компанія «Укравіт Сайенс парк», до складу якої входить ТМ «Аптека Садівника», піклується не тільки про рослини, а й про своїх співгромадян: за ініціативи компанії в Черкасах було відкрито новий фітнес-клуб. У планах також є відкриття спортивних комплексів, клубів та інших закладів для українців. «Укравіт Сайенс парк» постійно підтримує соціальні програми та ініціативи, інвестує в розвиток дитячого і молодіжного спорту, впроваджує екологічні проекти.

Україна повинна процвітати!