Блог

Вишня

Блог
Хвороби вишні: від чого дерево скидає листя серед літа
Вишні – дуже цінні дерева для українців, а їхні ягоди за популярністю у стравах поки що жодна кісточкова культура не перевершила. Вареники, пироги, торти, наливки – без вишень наш стіл не повний. І нібито це широко поширене дерево, яке давно вирощується, а от як тільки проблеми із урожаєм – мої знайомі постійно звертаються до мене. Чому вишня не родить, хоч цвіте, через що обсипається листя серед літа…
Вишня – доволі ніжне дерево, яке часто потерпає від грибкових хвороб. Вони і є причиною, чому падає урожай. Розглянемо, які хвороби найчастіші є у вишневих садках.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обрізка вишні навесні: від формування крони до омолодження старих дерев
Провідний експерт
Детальніше

Усе про Вишню

Складно уявити садову ділянку в Україні без вишні. Це дерево росте практично на будь-яких різновидах ґрунту, витримує морози до -40°С, родить за яскравого сонячного освітлення й у пів тіні. Рослини бувають кущової (заввишки 1,5–2 м) і деревоподібної (3–10 м) форми. Час дозрівання смачних і корисних ягід розтягнутий — ранні й пізні сорти достигають із травня по серпень. Плоди розрізняють за величиною й інтенсивністю червоного забарвлення: від темно-бордового до яскраво-рожевого. Також є різні смакові характеристики за ступенем кислотності та солодкості. Вирощувати вишні рекомендується в кількох примірниках — культура вважається самонеплідною.

Дикого представника вишні звичайної в природі не існує. Вчені припускають, що в давнину відбулася мутація степового різновиду із черешнею.

Щоби досягти стабільно високої врожайності, варто вивчити особливості посадки вишні, забезпечити правильний догляд за насадженнями. Консультативну підтримку завжди готові надати експерти-агрономи інтернет-магазину «Аптека Садівника». Компанія реалізує препарати для захисту рослин від навали шкідливих комах, для профілактики поширених захворювань, живильної підгодівлі мікро- й макроелементами. Усі вони виготовлені в Україні з урахуванням кліматичних умов, екологічної ситуації, стану та різноманітності видів ґрунту.

Популярні сорти вишні

Селекційна робота, що постійно ведеться, приносить результати — з’являються нові сорти вишні, які відрізняються за смаком, кольором, величиною ягід. Щеплені саджанці починають щорічно родити на 2–3 рік після посадки, досить швидко збільшуючи обсяг врожаю.

В Україні поширені дерева селекції радянського періоду, виведено багато сортогібрідів українського і європейського виробництва. Користуються незмінною популярністю такі різновиди:

  1. «Чернокорка» — темно-бордові плоди практично без кислого присмаку відрізняються вагою до 10 г. Збір проводиться наприкінці липня, характерний відрив плодоніжки з виступаючим соком. Плоди добре тримаються на гілках, довго не опадаючи. Дерево стійке до тривалої відсутності опадів.

  2. «Мелітопольський десертний» характеризується червоною ягодою, вагою близько 7 г солодкий смак освіжає легка кислинка. Підходить для вирощування в південних і середніх районах країни. Дозріває урожай до середини червня.

  3. Вишня «Молодіжного» сорту заввишки сягає до 2,5 м, стійка до посухи та морозів північної України. Великі (до 15 г) червоного темного відтінку ягоди приємно поєднують солодкий смак із кислинкою. Застосування плодів універсальне. Дозрівання — у другій половині червня.

  4. Сорт «Повстяний» — кущ до 3 м висотою. Солодкі дрібні ягоди прикріплені до гілок практично без плодоніжки. Плоди стійкі до осипання. Використання — універсальне.

  5. Плодоношення «Подбельського» сорту починається з початку червня. Зібрані в кисті ягоди дають щорічний врожай понад 40 кг із дорослого дерева.

  6. Великоплідна «Шпанка» виведена в Україні. Кисло-солодкий м’ясистий урожай дозріває із середини червня до початку липня. Сорт поширений повсюдно — має стійкість до посухи й морозостійкий.

Популярні гібриди вишні з черешнею — жовтоплідна «Мрії Імператора», «Нічка», «Іграшка».

Корисні властивості

Вишня містить достатньо широкий спектр вітамінів і мінералів, покращує обмін речовин в організмі людини. Стимулюється робота внутрішніх органів, попереджаються ураження серцево-судинної системи, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується зір. Низька калорійність сприяє схудненню. 10 штук стиглих плодів мають жарознижувальні властивості аналогічно 1 таблетці аспірину. Листя дерева використовуються як чай.

Вишневі ягоди вважаються еліксиром молодості за великий вміст тонізувальних елементів — кумаринів. Літнім, ослабленим після хвороби людям, достатньо з’їдати щодня по жмені смачних плодів, щоби швидко відновити життєві сили.

Як підібрати найкраще місце для посадки

Вишневе дерево любить безвітряну, добре освітлену місцевість із заляганням ґрунтових вод не вище 1,5–2 метрів. Хоча для зростання придатні будь-які за складом ґрунти, родить вишня краще на удобрених легких ґрунтах нейтральної кислотності. Вибираючи, де садити вишню, варто звернути увагу на схил або рівнину в південно-західному напрямку. При закладці саду рекомендується витримувати між рослинами відстань у 3–4 метри з міжряддям у 5–6 метрів.

Кліматичні умови України дають змогу однаково успішно висаджувати рослини восени й навесні, дотримуючись термінів кращої приживлюваності саджанців. У першому випадку — вересень-жовтень, щоби до настання стійких морозів встигла розвинутися коренева система деревця. Оптимальний час для весняної пори — до набрякання бруньок.

Підготовка ями

Саджанці вишні не люблять надмірного заглиблення, тому оптимальний розмір посадкової ями становить 50х50 см. Необхідно окремо вибрати родючий шар землі, а збіднілу частину замінити сумішшю торфу, піску, дернового ґрунту з добавкою мінеральних добрив і перегною. Перемішаний субстрат викладається гіркою із вертикально вбитим по центру кілочком заввишки 120–150 см.

Коріння саджанця розташовують поверх земляної височини, попереджаючи загин відростків. Навколо пристовбурного кола формують бортик, щоби вода під час поливу не розтікалася. Коренева шийка розташовується на 5–6 см вище рівня ґрунту, з кожним поливом рослина осаджується разом із намоклим ґрунтом.

Рекомендується при посадці вилити під саджанець не менше 20 літрів води, почекавши, поки перша порція повністю вбереться.

Способи розмноження рослин

Як садити вишню краще, індивідуально вибирає кожен садівник. Є кілька доступних методів.

Живцювання

На сортовому дереві віком 3–5 років із південного боку вибирають кілька однорічних гілок, спрямованих всередину або вертикально вгору. Обрізка виконується до середини липня, коли нижня частина приросту починає тверднути. Верхівка з м’яким стеблом обрізається прямо над брунькою. Нижній зріз розташовується під листовими відростками на 10–15 мм. Загальна довжина гілки становить 10–15 см із 6–8 розвилками листя, які обов’язково обрізають.

Готову гілку змочують водою й наполовину заглиблюють у живильний вологий субстрат (торф + пісок у рівній кількості). Кращому коренеутворення сприяє замочування розчином добрива «Авангард NPK+М/Е Плодово Ягідні». Також можна використовувати стимулятор росту «Авангард (Гулівер) Стимул».

Оптимальний розмір посадкового ящика — 25х50 см, завглибшки до 15 см. В основі рекомендується просвердлити кілька дренажних отворів, щоб уберегти саджанці від загнивання. Зверху треба натягнути плівкове укриття, що не торкається висаджених пагонів. Ящик можна виставити на вулицю, уникаючи попадання прямого сонячного світла. Утворення нового листя — сигнал, що гілка прижилася. На постійне місце рослину висаджують після загартовування.

Посів кісточками

Метод частіше використовують для вирощування витривалих підщеп. Саджанці рідко повторюють характеристики батьківського дерева. Насіння відрізняються низькою енергією росту — посадковий матеріал заготовляють у 8–10 разів більше від потреби. Висадку виробляють восени за схемою 20х20 (см). У весняно-літній період забезпечують стандартний догляд:

- своєчасний полив;
- підгодівля добривами;
- розпушування ґрунту;
- видалення бур’янів;
- боротьба з хворобами й садовими шкідниками.

На постійне місце висаджують дворічні рослини.

Розмноження кореневою порослю

Виростити нове сортове дерево з кореневої порослі досить просто. Не ближче 3 метрів від «батька» вибирають 1–2 річний саджанець із добре розгалуженою кроною. У перший рік відсікають сполучну материнську ланку, даючи змогу рослині розвинути власний корінь. На наступний рік можна викопати готовий до пересадки паросток або замінити їм застарілу вишню.

Щеплення

Швидкий спосіб виростити вишневий сад із вподобаних сортів — придбати вже щеплені дерева або провести захід самотужки. Районовані щепи мають високу стійкість до коливань погоди, рослини вступають у плодоношення на 2–4 рік після посадки.

Використовують кілька способів, щоб імплантувати держак або бруньку в підготовлений саджанець. Кожен садівник вибирає найбільш слушний варіант.

Організація догляду за вишнею

Кожне молоде або родюче плодове деревце потребує постійного підтримання з боку господаря. Стандартний набір заходів обов’язково має виконуватися на будь-якій стадії розвитку культури. це:

- полив;
- підгодівля;
- профілактика характерних хвороб;
- знищення зимових і сезонних шкідників;
- розпушування ґрунту з видаленням бур’янів;
- формування та санітарна обрізка крони.

Догляд за вишнею молодою і родючою істотно розрізняється. За посушливої погоди саджанцю до дворічного віку необхідний полив 2–3 рази на місяць. Разова доза становить 10–15 літрів рідини. Позакореневе підживлення добривами («Авангард NPK+М/Е Плодово Ягідні») допомагає протистояти хворобам і погодним аномаліям. Препарат потрапляє у клітини рослини через 5–6 годин після обприскування. Обробку можна поєднати з інсектицидами або засобами, що запобігають профільним захворюванням.

Доросле дерево потребує додаткової вологи під час наливання плодів, якщо стоїть посушлива погода.

Як правильно сформувати крону?

Формувальна обрізка вишні проводиться навесні до початку сокоруху, залежить від форми й віку культури. Утворення ягід на кущових і деревоподібних різновидах відбувається на гілках продовження. Але в першому варіанті плодова гілка бере початок від горішньої бруньки, а в другому — від бічної.

До початку плодоношення молодому дереву необхідно правильно сформувати крону. Рекомендується формувати чистий стовбур заввишки не менше 40 см, видаляючи зайву поросль. Залишають кілька скелетних гілок, спрямованих у різні боки, на яких постійно обрізають щорічний приріст на 1/3. Для дорослого дерева достатньо 10–15 основних гілок.

Санітарну обрізку можна проводити в будь-який час, за потреби, видаляючи сухі й хворі гілки.

Профілактика захворювань

Підвищена вогкість, чергування спекотних днів із прохолодними ночами, захворювання дерев на ділянках, що межують, неконтрольоване розмноження комах-переносників інфекційних спор, механічні пошкодження стовбура, гілок і плодів вишні — усе це сприяє поширенню захворювань.

Найбільшої шкоди завдають грибкові хвороби вишні, що уражають листя, плоди, гілки:

- коккомікоз;
- моніліоз;
- клястероспоріоз.

Також потрібне лікування вишні, якщо вражений стовбур дерева. Стікання камеді, покриття лишайником, тріщини кори, розмноження трутовика загрожують руйнуванням деревини та загибеллю дерева.

Фунгіциди українського виробництва «Гарт», «Страж», «Захисник», «Самшит» і залізний купорос допомагають впоратися із проблемою, запобігти зараженню. Стікання препарату попереджає прилипач «Тандем».

Восени необхідно збирати й спалювати заражені рослинні залишки: опале листя, гілки після обрізання, зіпсовані ягоди.

Боротьба із садовими шкідниками

Упродовж усього теплого періоду року, шкідники вишні знищують різні частини дерева і плоди. Для повноцінного захисту саду комах необхідно знищувати під час найбільшої активності. Варто дотримуватися режиму обробок проти шкідників, які перезимували та вегетують. Кліщів, попелиць, коників, моль, блішок, довгоносиків, різних гусениць знищують препаратами «Захват Ойл», «Антиколорад Макс», «Колібріс» до й під час розпускання бруньок, на початку й після закінчення цвітіння. Проти вишневої мухи, пильщиків і попелиці обробляють дерева в період росту ягід речовинами «АТО Жук», «Антигусінь». Рекомендується також обробка від шкідливих комах після збирання врожаю.

Зимові заготівлі

Є безліч рецептів, які забезпечують зберігання вишні на зиму, зберігаючи унікальний смак ягід і повноцінний вміст корисних компонентів. Достатньо простий спосіб продовжити ягідний сезон — швидке заморожування продукту. Перебрані плоди необхідно ретельно промити й підсушити на рушнику або серветці. Вишеньки акуратно викладають на плоске блюдо або тацю, запобігаючи зіткненню. Після затвердіння ягоди зсипають у ємність, що закривається, пакет. Термін зберігання заготівлі — 10–11 місяців.

Можна висушити плоди на свіжому повітрі, у духовці, електросушарці. Ознака готовності — за натискання на гамуз відсутнє виділення соку. Допускається приготування ягід із кісточкою або без неї.

Багато господинь заготовляють на зиму консервацію — термічно оброблені, герметично упаковані вишневі плоди із додаванням цукру або без солодкого наповнювача. Варення, компоти, джеми, желе, сік допомагають урізноманітнити зимове меню.