Блог

Слива

Блог
Хвороби сливи і боротьба з ними: як захистити урожай
У середині літа мене часто запитують, чому обпадають плоди сливи і чи не є причиною хвороби сливи. Слива доволі часто хворіє й дуже поширені хвороби для неї – кучерявість листя сливи, парша на сливі, моніліоз, клястероспоріоз.
У багатьох кісточкових схожі захворювання, тому якщо на сливі ви побачили якісь підозрілі ознаки – плями на листі, зморшкуватість або скручування листя, це сигнал до того, щоб перевірити всі кісточкові дерева. Нижче у статті спробуємо розібратись, що можна зустріти на сливових деревах та як захистити їх від інфекцій.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Шкідники сливи: як позбутися непрошених гостей
Сливи дуже популярні в садах, бо добре ростуть в більшості регіонів. А от шкідники сливи і боротьба з ними – щороку актуальна тема в розмовах садівників. Комах, які зазіхають на цю культуру та плоди – хоч загати роби. А що більше дерев, то важче контролювати популяції шкідників.
Тим більше, що комахам паркани не указ, якщо дерево їм до вподоби, то вони оселяться там надовго, якщо нічого не робити. Як наслідок – гори падалиці попід деревами, хмари метеликів та розпач від втрати урожаю. І ще б знати, які ураження від яких шкідників!
Нижче в статі я розповім, які шкідники сливи існують та як з цією напастю боротися.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обрізка сливи – формування крони навесні
Слива, як абрикос та вишня, загущується дуже швидко. Питання обрізки, а особливо її термінів, хвилює багатьох садівників, які ще не набили руку в догляді за кісточковими плодовими деревами. Насправді обрізка сливи можлива протягом чотирьох сезонів, але у визначений час. Купуючи саджанець, поцікавтеся, яка форма крони має бути у цього сорту сливи. Багатьом деревам підходить обрізування крони ярусним методом, коли на дереві залишають 5–7 скелетних (основних) гілок на різній висоті, надаючи форму піраміди. Проте є сливи, які за формою крони подібні до тополі. Навіть обрізка верхівки центрального пагону не зупинить ріст дерева вгору. Тоді крону обрізують у формі циліндра (стовпа), не забуваючи про ярусну будову. Найважливіша обрізка у перші 5 років, поки дерево активно росте. На 6–7 рік проводять здебільшого омолоджувальну обрізку для збільшення кількості плодоносних гілок та видалення старих сухих.
Провідний експерт
Детальніше

Усе про сливу

У сливи домашньої не виявлено дикого попередника. Вчені припускають, що культура з’явилася від природного змішування терну та аличі. Тому плоди рослини відрізняються за формою, забарвленням, смаковими характеристиками, кольором м'якоті, розміром кісточки. Та й саме дерево сливи зустрічається з одним стовбуром або з декількома, як чагарник. Термін життя дерева триває 20-25 років, а родючість не більше 15 років. Ранні сорти приносять перші плоди на 2-3 рік, на пізніх урожай може дозріти на 4-7 рік від висадки саджанця на постійне місце.

Культивується слива понад 2000 років. Головний стрижневий корінь рослини видобуває воду і поживні речовини з глибини 2-3 метри, а основна маса бічних відростків залягає на глибині 30-40 см. Також дерева розрізняються за висотою — від 2 до 15 метрів. Слива — це теплолюбна рослина, хоча культура добре переносить українські зими. Оптимальне місце для посадки на ділянці — південний або південно-західний напрямок.

Прислухаючись до рекомендацій досвідчених агрономів інтернет-магазину "Аптека садівника", можна завжди отримувати високий урожай смачних і корисних плодів. Обробка рослин спеціально розробленими вітчизняними препаратами гарантує комплексний захист сливи від шкідників, захворювань, стресового впливу несприятливих погодних умов.

Поширені сорти слив

Сортове розмаїття вирощуваних в Україні дерев вражає, але на прилавках інтернет-магазинів і в профільних розплідниках перш за все розкуповують сорти сливи вітчизняної селекції — "Волошка", "Ненька", "Кримська червонощока", "Лагідна".

Родючість різних сортів настає в ранні (червень-липень), середні (липень-серпень) пізні (серпень-листопад) терміни. Різновиди слив характеризуються такими якостями:

●      забарвлення шкірки буває жовтим, бузковим, синім, практично чорним, червоним, рожевим;

●      маса плодів змінюється від 20 г до 100 г і більше;

●      м'якоть відрізняється різною щільністю і забарвленням (зелених, жовтих, червоних відтінків);

●      кісточка легко відділяється від м'якоті або не відділяється зовсім;

●      деревам потрібен запилювач, але існують і самоплідні культури.

Кращі сорти сливи, придатні для вирощування в Україні:

●      "Чачакська рання" плодить із 2 років після посадки, відрізняється стабільно високими врожаями;

●      середнього терміну дозрівання "Угорка" — невибаглива рослина, що радує рясною родючістю;

●      самоплідний "Каліпсо" польської селекції щорічно віддає 70-100 кг з одного дерева;

●      "Ренклод Карбишева" — ранній урожайний сорт, придатний для виготовлення чорносливу;

●      соковиті й солодкі плоди німецького сорту "Топ гігант" досягають маси в 100 грамів.

Зазвичай пізні сорти слив добре транспортуються, відрізняються тривалим періодом зберігання, придатні для переробки та виноробства.

Як виростити сливу

Рослина легко піддається розмноженню насінням, щепленими саджанцями, живцюванням, кореневими відростками. Найлегший і доступний варіант — використовувати поросль від материнського дерева. Достатньо з численного потомства відібрати відповідні за розміром і формою саджанці, відкопати сполучну гілку кореня і відокремити деревце від "батька". Коренева система саджанця має бути добре розвиненою із декількома бічними відростками. Висаджувати саджанці сливи бажано в підготовлену заздалегідь яму з внесеними добривами. Якщо посадка відбувається навесні, оптимальний період підготовки ямки — пізня осінь. Висаджене дерево потребує стандартного догляду: полив, видалення бур'янів, розпушування ґрунту, знищення шкідників, профілактика захворювань. Підживлення потрібно через 1-2 роки, поки не використаються добрива, внесені в посадкове поглиблення.

Часто садівникам цікаво, як виростити сливу з кісточки. Спосіб досить простий, але отримана рослина не завжди повторює вихідні характеристики. Саджанець використовують як районовану прищепу для щеплення. Зібрані свіжі кісточки плодів, які не піддавалися термічній обробці, замочують у чистій воді на 4 доби. Воду бажано регулярно міняти. Підсушений матеріал піддають штучній (в холодильнику з температурою від +1°C до -7°C) або природній (висадивши насіння восени в ґрунт) стратифікації. Схожість кісточок досить низька, тому варто заготовити матеріал у 4-5 кратній кількості. Підготовлене в домашніх умовах насіння висаджують у саду. Сходи з'являються через 2-3 місяці. Весь цей час потрібен догляд за грядкою — розпушування, знищення бур'янів, полив. Саджанці осінньої посадки проростають швидше на 1-2 тижні.

Якщо сподобалася слива, варто самостійно виростити кілька сортових дерев. У червні-липні, коли кора біля основи молодих пагонів довжиною 30-40 см набуває червонуватого відтінку, нарізають живці з 2-5 бруньками на стеблі. Листя обрізають, залишивши ніжку. Верхній кінець обрізають перпендикулярно, нижній зі скосом у 45°С. Підготовлений матеріал замочують у розчині препарату "Авангард Стимул" на добу, щоб активізувати життєві сили рослини. З суміші піску і торфу формують грядку в парнику або теплиці. Оптимальна температура повітря — 22-28°C при вологості 60-90%. Живці поглиблюють у ґрунт, залишаючи над поверхнею 1 бруньок. Землю підтримують постійно у вологому стані, підгодовуючи рослини добривом "Авангард Плодово-ягідні". Через 20-40 днів у живців виростають коріння. Розсаджувати саджанці на постійне місце рекомендується наступної весни. Якщо теплиця не опалювальна, грядку покривають 10 сантиметровим шаром мульчі.

Як доглядати за рослиною

Дереву в процесі вегетації потрібні стандартні прийоми догляду. Ґрунт між плодовими рекомендується підтримувати в чистому від бур'янів стані. Регулярне розпушування пристовбурного кола допомагає поліпшити постачання коренів киснем, знищити ґрунтових шкідників. Догляд за сливою — це постійне формування крони, обрізка зайвих гілок. Також варто приділяти увагу боротьбі зі шкідливими комахами, проводити профілактику профільних захворювань, не чекаючи на прямі ознаки ураження.

Правильно виконане щеплення сливи допомагає розмножити вподобаний сорт. Садівникові необхідний певний досвід роботи, щоб не зіпсувати посадковий матеріал. Простіше купити щеплену рослину в надійному місці.

У зимовий час молоді саджанці потребують утеплення. Ґрунт мульчують шаром 10-15 см. За безсніжної погоди землю вкривають мішковиною, придавлюючи вантажем. Стовбур дерева загортають міцним папером, агроволокном, обв'язують клейонкою. Якщо випало багато снігу, формують кругові замети, захищаючи саджанці від холодного вітру. Снігозатримання допомагає напоїти сливу вологою навесні. Побілка стовбура вапном захищає кору від сонячних опіків.

Підживлення сливи навесні при посадці рослини — змішування землі з перегноєм або компостом у пропорції 1:1. Цього харчування достатньо на 1-2 роки. Необхідно правильно підібрати місце під посадку культури. Кращий ґрунт — насичений поживними речовинами (лісовий, чорнозем, суглинки, добре удобрений супісок). Обов'язкова регулярна підгодівля сливи мінеральними та органічними препаратами. Оптимальний варіант — позакореневе постачання комплексом мікроелементів при обприскуванні розчином добрива "Авангард Плодово-ягідні". Речовини в хелатній формі надходять у клітини рослини через 5-6 годин.

Обробка та обрізка сливового дерева

Обрізка сливи — обов'язковий захід, що забезпечує щорічну родючість культури. Робота підрозділяється на 3 етапи: весняний, літній, осінній. Навесні добре видно неправильно спрямовані гілки, які необхідно повністю видалити. Також вирізають старі гілки, що відродили. Влітку вирізаються пагони, що заважають сонячному світлу проникати вглиб листя. Восени проводиться санітарна процедура звільнення від хворих, надламаних гілок.

Вибираючи, як обрізати сливу, садівники часто зупиняються на простому способі формування крони — ярусному. У нижньому ряду залишають 5-8 товстих скелетних гілок, спрямованих у різні боки. Ідеальний кут відхилення від стовбура становить 50°. Щорічна обрізка молодої сливи навесні дозволяє поступово скорочувати кожен ярус на 2-3 гілки. Кількість "поверхів" залежить від висоти конкретного сорту сливи. Одночасно вкорочують центральний паросток. Усі пагони з неспівпадаючим напрямком зростання повністю видаляються. Формувальна обрізка сливи навесні закінчується на 3-4 рік. Тепер навесні залишається підтримувати обрану фігуру, обрізаючи зайві пагони. Щоб зменшити стрес, що отримує дерево, можна перенести захід на зиму. Підходить лютий місяць, якщо добова температура не опускається нижче за 10-12°C тепла. Найбільш підходять південні регіони України.

Допускається літня обрізка сливи тільки на молодих саджанцях у період робіт з формування крони. Дорослим деревам літні заходи створюють небезпеку занести інфекцію в ранки. Обрізка сливи влітку дорослих дерев виправдана, якщо потрібне видалення гілок, уражених грибковими або вірусними хворобами.

Передзимова обрізка проводиться після опадання листя. Визначаючи термін, коли обрізати сливу восени, необхідно передбачити час для загоєння пеньків, щоб не пускати ослаблену рослину в зиму. Залежно від віку дерева виконуються операції декількох видів. Бічні гілки молодих саджанців вкорочують на 2/3 довжини. Регулюють кількість гілок на сливах різного віку, видаляючи всі паростки з протилежним напрямком. Дерева культури необхідно омолоджувати кожні 4-5 років. Коли зі сливи зберуть перший урожай, відпадає необхідність регуляційної обрізки восени. Залишаються актуальними омолоджувальні та санітарні заходи.

Цвітіння сливи

Рясне і тривале цвітіння сливи часто не гарантує хорошого врожаю. Особливості дерева необхідно враховувати при виборі сорту і посадці. Є самонеплідні рослини, для родючості яких необхідно ще одне дерево. В іншому випадку після масового утворення запашних квітів ягід практично немає. Слива не любить протягів, під час яких вітром здувається і несеться геть пилок. Вибираючи місце посадки, варто передбачити цей нюанс. Часто дерево висаджують поблизу будівлі або паркану, щоб отримати захист від вітру.

На бідних ґрунтах необхідна підгодівля сливи після цвітіння. Хороший ефект виходить після обприскування дерев по листю розчином комплексного добрива "Авангард Плодово-ягідні". До складу входить набір мікроелементів, які необхідні для життєдіяльності кожної рослини, особливо в період зав'язування плодів. Хелатна форма добрива дозволяє доставити харчування в клітини вже через 5-6 годин.

Слива не терпить нестачі вологи, реагуючи на спрагу масовим скиданням зав'язі. Рекомендується поливати доросле дерево 1-2 рази на тиждень по 5-8 відер у зону розташування коренів. Бажано при поливі промочити ґрунт на 30-40 см вглиб. Воду можна лити в пристовбурні кола або у викопану по контуру крони канавку.

Коли збирати врожай

Слива на дереві поспіває не одночасно. Якщо не чекають на ранні заморозки та інші природні катаклізми, збір врожаю можна продовжувати кілька тижнів. Показник дозрівання:

●      характерний сортовому опису зовнішній вигляд плодів;

●      приємний аромат;

●      м'якість ягід на дотик.

Збирати урожай рекомендується спочатку з нижніх гілок, поступово пересуваючись від краю до стовбура. Дерево слива виростає різної висоти, але відрізняється крихкістю. Якщо тягнути гілку на себе, вона ламається. Тому знімати ягоди зверху бажано з драбини, приставних сходів або за допомогою плодознімача. Не варто струшувати сливи з дерева — плоди, що забруднилися чи лопнули, швидко псуються.

Прибирання починають у сонячну суху погоду, коли роса вже висохла. Ягоди будуть погано зберігатися, якщо проводити захід при підвищеній вологості повітря. Не бажано прибирати матовий наліт із поверхні, так сливи менше ушкоджуються мікробами і вірусами. Плоди рекомендується складати в дерев'яні шухлядки в 3-4 шари, щоб не пошкодити шкірку під власною вагою.

Урожай може дозрівати при кімнатній температурі. Поміщені в холод недостиглі фрукти набувають неприємного смаку і твердої м'якоті. Зберігати зібрані плоди можна в паперовому пакеті в холодильнику. Пом'яті та пошкоджені ягоди необхідно одразу переробити. Особливою популярністю користуються в'ялені плоди — чорнослив.