Щеплення яблуні: основні прийоми

Блог
Провідний експерт

Знаючи, як правильно щепити яблуню, можна братися до щеплення інших дерев у саду. Якщо ви хочете виростити новий сорт вже на наявному дереві або покращити стійкість яблуні до хвороб, щеплення – найкращий спосіб цього досягти. Коли та як щепити яблуню? 
Найкраще приживляються прищепи навесні. Для весни добре підійде щеплення живцями – частинами визрілих торішніх гілочок. Влітку в липні раджу щеплення вічком – окулірування. Взимку, в січні, можна щепити живцями на одно-дворічних викопаних підщепах для отримання нових саджанців. 
Щеплення яблуні восени не проводять.

Блог

Знаючи, як правильно щепити яблуню, можна братися до щеплення інших дерев у саду. Якщо ви хочете виростити новий сорт вже на наявному дереві або покращити стійкість яблуні до хвороб, щеплення – найкращий спосіб цього досягти. Коли та як щепити яблуню?

Найкраще приживляються прищепи навесні. Для весни добре підійде щеплення живцями – частинами визрілих торішніх гілочок. Влітку в липні раджу щеплення вічком – окулірування. Взимку, в січні, можна щепити живцями на одно-дворічних викопаних підщепах для отримання нових саджанців. Щеплення яблуні восени не проводять.

 

Щеплення яблуні навесні

Один із найпоширеніших способів щеплення – живцями, його проводять на початку сокоруху.

Якщо хочете отримати новий сортовий саджанець, спершу треба виростити дворічну яблуню-дичку з насіння. В грудні наріжте міцні 30-сантиметрові однорічні гілочки завтовшки з олівець із дерева того сорту, який плануєте щепити. Живці замотайте у вологу тканину чи поставте у вологому піску в погребі аж до весни. В день щеплення виберіть живець, зріжте присохлий край гострим стерильним ножем. Далі прищеплюйте на підщепу-дичку одним зі способів: копулювання, в розщіп, за кору або в боковий розріз. При копулюванні діаметр прищепи й підщепи має збігатися, зрізи роблять під однаковим кутом. Тоді живець прикладають до підщепи і примотують.

В розщіп щеплять, коли діаметр підщепи більший. Тоді її зрізують під прямим кутом, роблять розтин посередині, куди вставляють зрізаний клином живець.

Так само роблять і щеплення за кору, але без розрізу пенька посередині.

У боковий «т»-подібний розріз кори приживляють підщепу, зрізану під гострим кутом.

Найголовніше, щоб шари камбію, завдяки якому дерево росте в ширину, збігались на прищепі й підщепі. Для щеплення залишають частину живця із трьома бруньками.

Детальніше про правила та різновиди щеплення дерев читайте тут.

 

Щеплення яблуні влітку

Яблуня добре переносить й окулірування – літнє щеплення вічком. При цьому підщепа може бути дичкою. Завдяки окуліруванню можна виростити гілку нового сорту на молодому саджанці.

В день щеплення обирають міцні торішні гілки з листям на сортовому дереві. На підщепі вирізають прямокутний або овальний шматок кори до 3,5 см завдовжки. За цим розміром та формою слід вирізати кору із брунькою посередині із гілочки-живця. Прикладіть вічко до вирізу на підщепі та примотайте з обох боків від бруньки плівкою. Залиште на бруньці хвостик від листка. Якщо він відпаде за два тижні, вічко прижилося. Якщо ні – засохло.

 

Щеплення яблуні взимку

Це не дуже поширений спосіб щеплення, але можливо, він вам знадобиться. Викопайте дворічне деревце сортової яблуні або дички у листопаді-грудні, коли з нього опаде листя і припиниться сокорух. Замотайте корінь у вологу тканину та тримайте у погребі. Тоді ж заготовте живці із сортових дерев. У січні занесіть у тепле приміщення (близько 20 °С) підщепи та живці. Зробіть зрізи завдовжки 3 см під гострим кутом на підщепі та прищепі. Для цього підходять способи щеплення – копулювання, за кору. Місце щеплення акуратно закрийте теплим парафіном або щільно обмотайте плівкою. Після цього щеплені саджанці складають у ящик із тирсою та тримають у цьому ж теплі два тижні. Потім ще два тижні їх витримують за температури 5–10 °С, а потім переносять у погріб, де вони зберігаються до самої посадки. Плівку знімають лише через місяць після того, як яблуню висадили в ґрунт.

 

Щеплення яблуні, як і інших дерев – справа цікава, а головне, дарує радість отримання нових сортів на вже наявних. Яблуні, як і всі дерева, люблять догляд та турботу, а правильно підібрані сорти для щеплення порадують новими смаками протягом довгих років.

 

Також вам може бути цікаво:
Блог
Сорти яблунь: улюблені дерева на десятиліття
Яблуні в саду дають урожай протягом півстоліття, а першими плодами починають радувати вже на 3–4-й рік після посадки. Сорти яблук, поширені в Україні, здебільшого зимові, бо забезпечують нас вітамінами до наступного врожаю. Нижче в статті я розповім про кращі сорти яблунь і за якими характеристиками треба обирати дерева.
Блог
Зберігання яблук: всі секрети свіжих фруктів
Кожен садівник, який вирощує яблуні, може впевнено розповісти, як зберігати яблука на зиму. Але я з досвіду знаю, що чимало господарів допускають дрібні помилки в зберіганні та втрачають частину врожаю фруктів.
Пам’ятайте, що успіх зберігання яблук великою мірою залежить від термінів збору врожаю та акуратного зривання плодів з дерева. Вважається, що яблука, зірвані на 3–5 днів пізніше оптимального терміну (тобто більш стиглі), зберігаються на 2–3 місяці менше! Надто зелені, рано зірвані яблука теж довго не зберігаються.
Як же збирати врожай зимових сортів яблук, щоб вони долежали до весни і навіть більше (до 9 місяців)? Про це в статті далі.
Блог
Хвороби яблунь
Яблуня посідає почесне місце у саду кожного господаря ще з давніх давен. Проте вона часто піддається атаці різних хвороб, і щоб отримати щедрий врожай, необхідно постійно оглядати свої рослини й оперативно реагувати при появі перших симптомів.
Нижче в статті я розповім про найбільш поширені хвороби яблуні, включаючи хвороби кори яблунь.
Блог
Лікбез про хвороби дерев яблуні: чому скручуються листки у яблуні
Навіть досвідчений садівник не завжди знає, від чого листя яблуні скручується човником, що вже казати про початківців. Дуже прикро таке спостерігати на особливо цінних сортах. Листя яблуні скручується, а незабаром засихає, що погано впливає на врожайність.
Давайте розберемося з причинами, чому так відбувається і як можна вилікувати дерево.
Блог
Шкідники яблуні: боротьба за урожай
Плодожерка, листовійка, попелиця, щитівка, короїд на яблуні… Це лише невеличкий перелік шкідників, які завдають величезної шкоди деревам у саду, інколи позбавляючи нас половини або всього врожаю.
Садівники вважають боротьбу зі шкідниками основною роботою з догляду за яблунями. Та не всі знають, коли та чим правильно оброблювати дерева від шкідників. Нижче у статті я розповім, як позбутися небажаних комах.
Слід знати, що плодові дерева мають як спільних шкідників, так і притаманних лише певному виду рослини. То яких же комах-шкідників можна побачити здебільшого на яблуні?
Блог
Посадка яблуні навесні та восени
Як правильно посадити яблуню, здається, вчити нікого не треба. А що? Викопав собі яму, посадив, полив і чекай три-чотири роки на перший врожай. Та часом навіть досвідчені садівники роблять помилки й деревця повільно приймаються, погано ростуть, так що скуштувати перше яблучко все ніяк не вдається.
Блог
Обробка яблунь навесні: обприскування від шкідників та хвороб
Коли ви замислюєтесь, як і чим обприскувати яблуні, пам’ятайте, що це залежатиме від фази росту дерева. За правилами промислового вирощування, яблуні обприскують до 11 разів за сезон, бо це дерево атакують багато шкідників та хвороб: попелиця, плодожерка (гусінь), парша (сірі «веснянки» на плодах), плодова гниль, борошниста роса (білі плями на листі) тощо. Буває таке, що в деякі роки навесні крона рясно вкрита цвітом, а ось восени на дереві залишається лише 10 яблучок. Це знайомо всім садівникам, але багато хто вважає, що винувата погода, мовляв, яблука обсипались через спеку. Насправді у спеку активізуються шкідники, а дощова погода – рай для розвитку хвороб. Тож не стільки погода винувата, як треба вчасно обробляти яблуні від можливих проблем.
Блог
Обрізка яблуні навесні та восени
Як правильно обрізати яблуню і коли це краще робити – одне із найпоширеніших запитань садівників. Відповідь одна: до початку сокоруху. Тобто можна обрізувати або ранньої весни до набубнявіння бруньок, або восени після того, як обпаде більшість листя.