Блог

Ожина

Блог
Вирощування ожини: переваги та відмінності від малини
Ожина садова доволі швидко стала улюбленицею наших садоводів. Ця культура менш вимоглива до умов вирощування, її ягоди дуже корисні, багаті на вітамін С. А вже який у них чудовий смак!
Вирощування ожини – бізнес доволі вигідний: затребуваний і ранній, і пізній урожаї. Ягоди добре транспортуються та відмінно зберігаються, тому раджу вам придивитися до цього ягідника й подумати про його вирощування у своєму саду.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Найкраща ожина: сорти «Торнфрі», «Рубен» та «Кіова»
Садівників все більше цікавить популярна у світі ожина безколючкова, сорти якої добре витримують морози і плодоносять двічі за сезон. Імовірно, найбільш відомі на ринку сорти – ожина «Торнфрі» та ремонтантна ожина «Рубен». Нижче в статті я поділюсь особливостями та перевагами сортів ожини.
Провідний експерт
Детальніше

Вирощування ожини – рекомендації досвідчених садівників
Садова ожина – як вирощувати ягідну культуру

Мабуть, усі бачили і куштували смачну та соковиту ягідку, яка зовні нагадує малину? Але все ж це не малинка, а садова ожина. Таку назву ягідка отримала через свої колючі стебла. Великі кисло-солодкі темно-фіолетові плоди дуже ароматні та корисні. Садова ожина вважаються дієтичним і низькокалорійним продуктом, який містить повний комплекс поживних лікарських елементів.
Ожина садова – незмінний житель на багатьох присадибних ділянках. Садівники цінують її за корисні лікувальні властивості. Тому питання вирощування ожини цікавить багатьох садівників. Ягоди відмінно зберігаються, а сама культура плодоносить двічі на сезон. Це дозволяє збирати ранній і пізній урожай.
Як вирощувати ягідні кущі ожини? Яким сортам віддати перевагу? Як забезпечити правильний догляд за культурою? Про технологію вирощування ожини розповість спілка “Аптека садівника”. Ми створили спеціальний розділ, в якому досвідчені дачники-садівники діляться секретами, як правильно доглядати за культурними насадженнями.

Вирощування ожини – збираємо багатий урожаю

Агротехніка за культурою повинна бути своєчасною та правильною. Якщо забезпечити регулярний догляд за садової ожиною, то кущі будуть рясно плодоносити протягом тривалого періоду. Як цього досягти, ви дізнаєтеся із наших матеріалів. У розділі публікації присвячені наступним темам:

  • посадка саджанців – коли здійснювати висадку молодих кущиків, основні вимоги до грунту, формування лунок; розмноження кущів;
  • особливості догляду за насадженнями взимку;
  • обробка від шкідників та профілактика захворювань;
  • популярні сорти – для якого регіону який різновид рослин краще вибрати.
Дотримуючись правил агротехніки, наведених в наших публікаціях, ви зможете виростити здорові кущі, які будуть регулярно давати гарний урожай.

Ожина садова –  “Аптека садівника” ділиться досвідом

Якщо у вас виникла проблема, пов’язана з вирощуванням ожини садової, зверніться до наших експертів. Поставити питання можна, скориставшись рубрикою “Запитати експерта”, відправивши повідомлення через форму зворотного зв’язку або зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 301 401. Ми завжди раді допомогти слушною порадою!
У коментарях до статей діліться власними досвідом у галузі садівництва. Ваші рекомендації можуть стати в нагоді не одному садівникові-початківцю.