Захист гарбузових культур (огірок, кавун, диня, гарбуз)

Захист гарбузових культур  (огірок, кавун, диня, гарбуз)
Провідний експерт

В даному розділі Ви дізнаєтеся, які шкідники та хвороби завдають шкоди Вашому врожаю.

Захист гарбузових культур  (огірок, кавун, диня, гарбуз) ОСНОВНІ ШКІДНИКИ

tutunovyi_trips.pngtutunovyi_trips1.png

ТЮТЮНОВИЙ ТРИПС

Поширення: по всій території України.

Культури, які пошкоджує: понад 150 видів рослин у відкритому та закритому ґрунті (огірки, кавуни, гарбузи, томати, капуста, цибуля та ін.).

Шкоди завдають: личинки, дорослі особини (імаго).

Характер пошкодження: живляться личинки та імаго клітинним соком на нижньому боці листків, внаслідок чого на них з’являються білуваті плями трикутної форми з чорними крапками екскрементів шкідників. У разі сильного пошкодження плями зливаються у видовжені сріблясті смуги. У пошкоджених рослин призупиняється ріст, листки деформуються, втрачають тургор, а з часом жовтіють і засихають. На відміну від здорових, такі рослини передчасно завершують свій розвиток, мають низьку продуктивність, а урожай погано зберігається. При заселенні трипсом насінників цибулі суцвіття можуть передчасно засохнути або ж утворити щупле насіння низької якості. На капусті симптоми подібні, однак шкідник особливо небезпечний при потраплянні в головки (в процесі їх формування). Листки в таких головках мають помітні смуги жовтого кольору, які з’являються в результаті живлення трипсів. Окрім цього, екскременти шкідників провокують загнивання головок, тому така капуста непридатна до зберігання навіть протягом короткого періоду. На огірках трипс спричиняє втрату тургору листків, їх деформацію, пожовтіння та передчасне відмирання. До того ж, тютюновий трипс є переносником різних вірусних хвороб.

Розвиток: вихід із місць зимівлі спостерігається при +8°С, а за температури +11°С трипси починають мігрувати та заселяти листки бур’янів (середина квітня). Наприкінці квітня – на початку червня шкідники переходять на культурні рослини. Самки відкладають яйця, роблячи надріз під шкірочкою листка. Тривалість ембріонального розвитку становить 3-7 днів. Через 3-5 днів з’являються личинки першого віку, а через 6-8 – другого. Також трипси мають стадію німфи, яка триває 1-7 днів і проходить у ґрунті. Після завершення розвитку новоутворені імаго піднімаються на поверхню та починають живитись культурними рослинами. Тривалість розвитку одного покоління становить 15-30 діб. Найінтенсивніше тютюновий трипс розвивається за температури повітря +25...+30°С, та вологості 80-85%.

Плодючість: до 100 яєць.

Кількість поколінь: 13-17 – в умовах закритого ґрунту, 3-4 – в умовах Лісостепу, та 5-6 – південній частині Степу (відкритий ґрунт).

Зимуюча стадія: личинки та дорослі особини (переважно самки) в ґрунті на глибині 5-7 см, у щілинах теплиць, парниках, під рослинними рештками.

Заходи захисту: обробіток ґрунту, знищення рослинних решток, контроль бур’янів, обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Антикліщ Про (7-10 мл на 8-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1.5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1.5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2.5-3 мл на 2-3 л води).
pavutynyi_klishch.pngpavutynyi_klishch1.png

ЗВИЧАЙНИЙ ПАВУТИННИЙ КЛІЩ

Поширення: по всій території України.

Культури, які пошкоджує: овочеві (огірок, кавун, диня, баклажани, перець, квасоля), плодово-ягідні, сільськогосподарські та декоративні – загалом, більше 200 видів.

Шкоди завдають: личинки, німфи, дорослі особини (імаго).

Характер пошкодження: личинки, німфи та дорослі особини локалізуються на нижньому боці листків, де проколюють епідерміс та висмоктують сік із клітин. Пошкоджені тканини жовтіють і відмирають. На багатьох культурах симптоми помітні і на верхній частині листків та проявляються у вигляді невеликих жовтих крапок, які з часом зливаються та утворюють знебарвлені ділянки (мармуровість). Зі збільшенням чисельності кліщів листки покриваються павутиною повністю. В результаті пошкодження культур погіршується процес фотосинтезу, листки жовтіють, ріст уповільнюється, пізніше вся рослина може загинути. На огірках і томатах лише 30% пошкодження поверхні листків може призвести до втрат врожаю (за масового розмноження врожайність знижується на 20-65%).

Розвиток: самки виходять зі стану спокою за температури +12…+14°С. Живлення і відкладання яєць розпочинається за температури повітря +16...+20°С. Звичайний павутинний кліщ проходить 5 стадій розвитку – яйце, личинка, дві стадії німфи та імаго. Самка відкладає округлі яйця (0.14 мм) на нижній бік листка. Ембріональний розвиток триває 3-5 днів. Личинки проходять три линьки, в т.ч. стадію пронімфи та дейтеронімфи, після чого перетворюютьсяна імаго. Залежно від гідротермічних умов, тривалість розвитку однієї генерації павутинного кліща становить від 7 до 25 днів. Оптимальними умовами для масового розмноження кліщів є суха, жарка погода (температура повітря +29…+30°С та вологість 35-55%). Температура понад +32...+35°С та вологість повітря понад 80-85% пригнічують розвиток шкідника, яйця гинуть, а плодючість самок знижується.

Плодючість: до 150 яєць (за оптимальних умов).

Кількість поколінь: до 20.

Зимуюча стадія: діапазуючі запліднені самки у тріщинах кори, щілинах теплиць, під опалим листям, рослинними рештками.

Заходи захисту: знищення рослинних решток і бур’янів, обробка препаратами: Антикліщ Про (7-10 мл), Інферно (50-60 г – додаткова дія за максимальних норм) на 8-10 л води.
popelitsa_ogirok.png

БАШТАННА ПОПЕЛИЦЯ

Поширення: по всій території України.

Культури, які пошкоджує: баштанні (огірок, диня, кабачки, кавун, гарбуз), баклажани, перець та інші.

Шкоди завдають: личинки, дорослі особини (імаго).

Характер пошкодження: шкодить більш, ніж 330 видам рослин із 25 родин. Попелиці поселяються на найбільш ніжних частинах рослин – верхівкових пагонах і молодих листках, проколюють їх хоботком і вводять в тканини  виділення слинних залоз. В результаті цього тканини руйнуються. Листки, що були пошкоджені у більш пізній період, скручуються, зморщуються і часто опадають. Рослини, пошкоджені в період утворення плодів, скидають бутони та зав’язі. Як результат, втрати врожаю можуть сягати 20%. Місця живлення попелиць часто покриваються липкими цукристими виділеннями, на яких поселяються сажкові гриби. Утворений наліт порушує процеси фотосинтезу та  дихання, що призводить до ослаблення рослин. Крім цього, попелиці здатні переносити вірусні хвороби.

Розвиток: крилаті самки-розселювачки виходять із місць зимівлі та заселяють культури за температури повітря вище +12°С. Період розвитку одного покоління (від личинки до імаго) складає 9-12 діб. В теплицях, оранжереях і  парниках попелиця може розмножуватися протягом усієї зими. Оптимальні умови для розвитку баштанної попелиці – температура +16…+22°С та вологість 60-80%, в умовах закритого ґрунту – температура +23...+25°С, відносна  вологість повітря – 80-85%.

Плодючість: безкрила самка відроджує 40-60, крилата – 30-40 личинок.

Кількість поколінь: 9-15 (в закритому ґрунті – до 20).

Зимуюча стадія: безкрилі партеногенетичні самки та личинки на прикореневій частині бур’янів (молочаю, грициків, подорожника).

Заходи захисту: знищення бур’янів, обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (1 мл на 3-5 л води), Антиколорад Макс + Тандем (2+10 мл на 6-10 л води), Ато Жук (1-1.5 мл на 3-5 л води), Ато Жук + Авангард Стимул (3+10 мл на 6-10 л води), Гудвін (1,5 мл на 3-5 л води), Гудвін + Авангард Гроу Аміно (5+10 мл на 10-15 л води), Жук OFF (1.5 мл на 3-5 л води), Колібріс (2-3 мл на 2-3 л води), Фас (2 мл на 3-5 л води).
ОСНОВНІ ХВОРОБИ

boroshnysta_rosa_ogirok.png

БОРОШНИСТА РОСА

Поширення: у відкритому ґрунті – в південних і центральних регіонах, у закритому – по всій території України.

Культури, які уражує: огірки, кавуни, дині, кабачки та інші гарбузові.

Оптимальні умови розвитку: температура повітря +25…+27°С та вологість 80-90%.

Симптоми: на листках з обох сторін з’являється білий або рожево-сірий наліт. Пізніше на ньому утворюються темні крапки – плодові тіла збудника. Уражені листки закручуються догори, засихають і легко розкришуються при  дотику. Наліт може проявлятися і на черешках, рідше – на плодах. Огірки, дині та кавуни уражуються двома різними збудниками. За розвитку першого на листках з’являється білий наліт, найчастіше з верхнього боку листків. Чорні  крапки (плодові тіла) в місцях ураження утворюються рідко. Патоген здебільшого поширений у північних регіонах. За ураження іншим збудником на рослинах утворюється рожево-сірий наліт з нижнього боку листка, на якому часто формуються плодові тіла. Поширений у південних регіонах. В центральних регіонах на одній рослині можуть одночасно поселитися два патогени. Шкідливість хвороби проявляється в тому, що на уражених рослинах формуються дрібні недорозвинені плоди, тому втрати врожаю в польових умовах можуть сягати 20-30%, а в закритому ґрунті – 50-60%.

Джерела інфекції: клейстотеції (плодові тіла) в рослинних рештках, уражені рослини під час вегетації.

Заходи захисту: знищення рослинних решток, вирощування стійких сортів і гібридів, обробка фунгіцидами: Захисник (12-15 мл на 5 л води та 12-14 мл на 8-10 л води для закритого ґрунту), Інферно (30-50 г на 10 л води), Тройсет (20-25 г на 5 л води).
korenevi_gnyly.png

КОРЕНЕВІ ГНИЛІ

Поширення: по всій території України в закритому та відкритому ґрунті.

Культури, які уражують: огірки, кавуни, дині та інші овочеві.

Оптимальні умови розвитку: температура ґрунту +17…+18°С та підвищена вологість, надмірний полив, утворення ґрунтової кірки.

Симптоми: коренева система та стебло буріють і потоншуються, утворюється перетяжка, іноді з’являються симптоми мокрої гнилі. Сім’ядолі та молоді листки в’януть, рослини поникають і випадають. В окремих випадках за високої вологості на ураженій тканині може з’явитись білий наліт. На дорослих рослинах верхні листки жовтіють і поступово в’януть, коренева система некротизується та починає розкладатись, тому рослини легко висмикуються з  ґрунту.

Джерела інфекції: уражені рослинні решки та ґрунт, в якому зберігаються збудники.

Заходи захисту: уникнення надмірного поливу, недопущення утворення ґрунтової кірки, замочування кореневої системи розсади в робочому розчині препарату АС-Селектив (10 мл на 1 л води) або полив ґрунту після висаджування розсади – Енергодар (15-30 мл на 10 л води).
peronosporoz_ogirkiv.png

НЕСПРАВЖНЯ БОРОШНИСТА РОСА (ПЕРОНОСПОРОЗ)

Поширення: по всій території України.

Культури, які уражує: огірки, рідше – дині, кабачки.

Оптимальні умови розвитку: температура повітря +15…+20°С та наявність краплинної вологи.

Симптоми: на верхньому боці листків утворюються кутасті жовті плями, які згодом стають коричневими, поступово збільшуються в розмірах і зливаються. В місцях плям з нижнього боку листків з’являється сірувато-фіолетовий  наліт. Уражені листки зморщуються, засихають, буріють, стають крихкими та опадають, а за підвищеної вологості – гниють (особливо при вирощуванні рослин в закритому ґрунті). За інтенсивного розвитку хвороби рослини можуть  повністю загинути, втрати врожаю сягають від 30 до 100%.

Джерела інфекції: ооспори в рослинних рештках, уражене насіння, в якому зберігається грибниця патогена.

Заходи захисту: знищення рослинних решток, вирощування стійких сортів і гібридів, обробка фунгіцидами: Віоліс* (20-25 мл на 5-8 л води), Гарт* (20-25 г на 5-8 л води), Енергодар (25-30 мл на 5 л води), Тройсет (20-25 г на 5 л води), Цілитель (25-30 г на 5 л води).
Також вам може бути цікаво:
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Хвороби пасльонових культур
Поговоримо про найбільш поширені хвороби пасльонових культур, їхні симптоми та за яких умов вони з’являються.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Обприскування томатів: все про профілактику
Обприскування томатів – важлива частина догляду за цією культурою, як і позакореневе живлення, яке є профілактикою розвитку хвороб. Основна турбота більшості господарів – обробка томатів від фітофторозу, адже він часто призводить до загибелі цих рослин.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Чорна ніжка томатів – як запобігти хворобі
Чорна ніжка томатів знайома всім, хто вирощував розсаду. Це коренева гниль, яка раптово проявляється почорнінням кореневої шийки й виляганням стебел. Коли з’являється чорна ніжка, захист решти розсади стає нагальною проблемою господаря.
Нижче у статті я розповім, як не втратити розсаду з необережності та чим обробити її для профілактики цієї інфекції.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Полив помідорів: п’ять порад господарю
Помідори – незамінний овоч на нашому столі протягом усього року. Здається, немає господаря, який би не вирощував томати, щоб запастися консервацією на зиму. Знання про правильний полив помідорів допомагають зібрати якісний та щедрий урожай.
Полив помідорів є важливою частиною догляду, і від нього залежить, чи хворітимуть рослини та чи витримають натиск шкідників. Я розповім про тонкощі догляду за томатами в цій статті.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Відео: помідори та інші овочі без бур'янів!
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Вершинна гниль томатів: заходи боротьби із гниллю помідорів
Вершинна гниль, або вершинка, як це захворювання називають городники, виникає на різних сортах помідорів: і на великих крупноплідних, і на видовжених сливочках. І хоча вершинна гниль на помідорах виникає не через інфекцію, це фізіологічна хвороба, однак вона створює умови для розвитку грибків, наприклад, альтернаріозу. Вона здатна знищити практично третину врожаю, спричиняючи усихання м’якоті плодиків, які щойно зав’язались. Ві такої хвороби страждають судини та ускладнюється транспорт поживних елементів по них, зокрема кальцію. При цьому верхівки пагонів як би зупиняються в рості, стають хирлявими.
Нижче я розповім, як позбутися вершинної гнилі на городі.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Розсада помідорів: вирощування від посіву до пересадки в грунт
Всі, хто має бодай маленький клаптик землі, знають про самостійне висівання помідорів на розсаду. Хто не обпікався на купованій розсаді, отримавши замість ранніх низькорослих соковитих сортів пізні двометрові стебла зі сливочками? Тож перше правило городника: сій своє. Власна розсада на підвіконні або в парнику не підведе! Головне – розібратися, коли сіяти помідори та як садити помідори на розсаду.
Здавалося б, нічого складного: посіяв, розсадив, пересадив. Але скільки розчарувань чекатиме на господаря, якщо не підготуватися як слід та не дотримуватися технології вирощування томатів! Ось уже перші сходи, перша пара листочків тішить око, і вже уявляються рекордні плоди на майбутніх могутніх кущах… Але стебельця чомусь ростуть кволі, довгі, бліді. Одразу виникають запитання: як правильно сіяти помідори, як виростити розсаду помідорів, щоб стебла були могутніми і здоровими.
Отож, щоб таке не трапилось із вами, розповім по порядку. Розсада помідорів і її вирощування – не така вже й складна наука!
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Шкідники томатів та боротьба з ними
Коли добросовісний господар помічає перші сліди, які залишають шкідники на помідорах, боротьба з ними виходить на перший план. Поїдене листя – це найменше зло, та більшість комах ціляться на найніжніші частини рослини: зав’язь та цвіт. А які шкідники томатів тільки не зустрічаються: попелиця, гусениці совок, дротяники, личинки хруща й дуже поширений колорадський жук!
Раніше ми писали про передпосадкову обробку корінців розсади від хвороб та шкідників, аби запобігти лиху. Якщо шкоди вже завдано, швидко та ефективно вивести шкідників ви зможете за допомогою моїх порад.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Хвороби томатів та як з ними боротися
Висадка виплеканої розсади у відкритий ґрунт – це завжди невеликий стрес як для рослин, так і для городника. Як тільки рослина приживиться на новому місці, на неї чекають різні шкідники, хвороби помідорів та інфекції у ґрунті тут як тут. Вони тільки й роблять, що чекають сприятливого моменту для атаки. Тож одразу після посадки розсади важливо прискіпливо стежити за будь-якими змінами на томатних грядках.
Давайте розберемося, на що перш за все необхідно звертати увагу та у чому полягає захист помідорів від хвороб, щоб можна було швидко позбутися загрози.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Чому скручується листя на помідорах
Одне із частих запитань, яке хвилює господарів: чому скручуються листки на розсаді та дорослих кущах помідорів? Можу відповісти, що причин багато. Скручування може бути пов’язано з інфекцією, природними факторами або неправильним доглядом. Підказкою в такому випадку стане напрям, у який скручується листя помідорів – догори чи вниз.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Обережно, фітофтороз томатів!
Коли всі рослини на городі здорові та чудово ростуть – це просто втіха для ока городника. Але на жаль, постійно так не буває, й кожне літо господарі отримують нові виклики. Наприклад, із фітофторозом, який вражає не лише помідори, а й картоплю, баклажани та перець, доводиться боротися регулярно. Це одна з найбільш агресивних хвороб, від якої зрілі рослини можуть загинути за лічені дні. Спори цієї грибкової хвороби зберігаються у ґрунті та розносяться з вітром або краплями дощу.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Секрети вирощування томатів та догляду за ними
Українці вже звикли, що у вирощування помідорів від посадки у відкритий ґрунт до періоду збору соковитих плодів закладено чимало праці. Спершу ми милуємося першими листочками на розсаді, коли за вікном ще ні травинки, й уявляємо майбутні салати, соки, консервацію. Потім починається догляд і полив, підживлення та обприскування.
Ми добре знаємо, що культура ця вибаглива й просто так урожаєм не віддячує. Тож аби мати гарантію, що зусилля окупляться сторицею, варто дотримуватись агротехніки вирощування томатів. Тому розповім про основні етапи догляду рослин, які краще не пропускати, та дам поради, як уникнути поширених помилок.
Чим підживити помідори | Підживка помідорів | Аптека садівника
Система захисту томатів
З цього відео ви дізнаєтеся, як захистити томати від шкідників, хвороб і бур`янів протягом сезону.